1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupowanie wszystkiego osobno. WArto?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fevi300, Maj 4, 2012.

1. Fevi300

Fevi300 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Tamten watek poszedl do kosza z niewiadomych przyczyn wiec zakladam drugi.

I tak widzialem na allegro ze mozna kupic sama konsole. Kasy na to mam bardzo malo wiec jakbym sobie kupil wszystko osobno konsole pad, zasilacz to by mi napewno wyszlo taniej.

No i czy warto? CZy lepiej nie kombinowac i kupic caly zestaw.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Konsole, które zazwyczaj sprzedawane są bez żadnych dodatków pochodzą w większości z napraw (RROD). Może pochodzić ci tydzień, miesiąc, a nawet rok - raczej nie dłużej.

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Kupić nowy cały zestaw, po co masz kupować na allegro używane, i potem sobie pluć w brodę że ktoś ci wcisnął konsolę po overflow, (Wygrzewanie) która ci wysiądzie po miesiącu.
    Kup nowe i nie kombinuj...

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Same konsole to pewnie falcon albo i niżej, więc się nie opłaca, a zresztą kupując osobno zapłacisz drożej, no chyba że znajdziesz idiotę, ale zwykle po to sprzedaje się osobno aby zarobić więcej.

6. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Właśnie osobno jest drozej.

7. Spinn3r

Spinn3r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie, wydaje mi się że kupowanie osobnych części wyjdzie drożej, tym bardziej jeśli masz kupować przez internet. Jeżeli nie wystarcza Ci pieniędzy na kupno nowej konsoli, możesz kupić używańca (tak jak ja to zrobiłem) bądź też dozbierać kasę, innego wyjścia nie ma. Ja miałem szczęście, udało mi się dorwać ślima za niewielką cenę, z całym zestawem. Zapłaciłem 550zł. Szukaj aukcji na allegro, a jeśli nie to zbieraj :)

8. tokrzys17

tokrzys17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może kup w sklepie na raty ?

Wczytywanie...

Poleć forum