1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupuje konsole, ale co teraz.. bo jestem zielony

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez admiralek, Maj 15, 2010.

1. admiralek

admiralek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Przejrzalem rozne tematy i pytania tutaj zadane, cos sie dowiedzialem, ale jeszcze nie do konca- w zwiazku z tym pytam sie i przedstawiam swoje watpliwosci..

Zamierzam kupic ponizszy model:

NOWY XBOX 360 ELITE JASPER+2x PAD+kabel HDMI RATY (1036131849) - Aukcje internetowe Allegro

Moje pytanie do osob znajacych sie na rzeczy, jak mam rozumiec:

"KONSOLA Z NAJNOWSZYM DASH BOARD- Xbox New Experience
    Po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji można korzystać z nowego menu konsoli: zgrywać gry na dysk, avatary , dostęp do Marketplace, Live Party System itd."

- wgranie tego Dasha nie wplywa na utrate gwarancji? Czy moge zgrywac pirackie wersje gier, czy tylko oryginaly na dysk?

Nadmienie, ze potrzebuje konsoli do zabawy OFFLINE, na dodatek nie za bardzo usmiecha mi sie kupowanie oryginalow. W zwiazku z tym, chce wiedziec, czy:
    - aby korzystac z nieoryginalnych gier, musze cos wiecej zainstalowac?
    - dac komus do z hackowania konsole, po to aby bylo to mozliwe?
    - czy wystarczy ten Dash zainstalowany przez sprzedawce?
    - czy gdy mi sie cos zepsuje w konsoli w trakcie gwarancji, a konsola byla z hackowana - ale nie zbanowana - to moge probowac reklamowac konsole?

I jeszcze jedno, w sytuacji gdybym chcial zainstalowac kodeki do filmow - z tego co tutaj pisaliscie, wynika iz musze polaczyc sie do netu poprzez konsole. Gdy ona bedzie zhakowana i podlacze sie do netu, aby sciagnac kodeki - moga mi ja zablokowac?

Z gory dziekuje za odpowiedzi na powyzsze pytania i z gory przepraszam, jesli jakies pytanie powielilem, a padla na forum odpowiedz..

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    DASH BOARD to oryginalny system Microsoftu za to nie banują :D
    każdą grę możesz zgrać na dysk ,ale żeby ją uruchomić musisz mieć w napędzie płytę z grą
    żeby odpalać "inne" gry trzeba wgrać iXtrema LT najlepiej :) - lepiej dać to fachowcowi ...
    jak fachowiec zrobi ci dobrze to nie uszkodzi plomb i na gwarancję można wysyłać

4. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Qazimodo odpowiedział chyba na wszystko... a co do tych kodeków to najlepiej połącz się teraz do neta pościągaj np. te kodeki i potem jak przerobisz będziesz mógł sobie oglądać filmy... bo za podłączenie konsoli do LIVE gdy masz przerobiony napęd grozi ban - utrata gwarancji

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
  6. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    LT jeszcze nie wiadomo czy jest bezpieczny, więc nie gadaj głupot.

7. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    W przypadku gdy w twojej konsoli będzie napęd LiteOn v3, to wgranie do niego LT, czy iXtreem wymaga cięcia ścieżek, więc gwarancja i tak przepada.

Pozdr !

8. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak nowa konsola dla pirata to tylko z XBR bierz.

9. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    <rotfl>, zaden flash nie jest dokonca bezpieczny, ale na tym cie narazie nie zbanuja.

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Właśnie ;) "Narazie" nie zbanują :D

11. ques

ques Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    już przy ixtreme 1.5 "fachowcy" twierdzili ,że długo M$ nie będzie go banował ,bo jest nie wykrywalny :) Przyjdzie czas na LT i każdy rozsądny człowiek to wie ...

@admiralek - Jeżeli chcesz grać na piratach to kup odrazu przerobioną i będziesz miał spokój ,a jeżeli bierzesz z orginalnym fw ,to nic tylko kupować i się cieszyć :D

12. Keres

Keres Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bzdura, juz nie raz bylo mowione ze jesli masz plombe to jest szansa ze ci przyjmia.

13. konraf

konraf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie: "szansa" ale pewności nie masz. Gdzieś - teraz nie mogę znaleźć gdzie - czytałem, że serwis MS xboxy z tymi napędami LiteOn V3 sprawdza, czy napęd nie był otwierany. Nie wiem na ile w tym prawdy.

14. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Jak wyżęj.... szansa - szansą, ale nie jest to już 100% gwarancja przy której możesz spokojnie użytkować konsolę i nie martwić się o RROD przez te 3 lata :)
    A kto wie co M$ będzie robił za rok, czy 2 - może się uczulą na te przerobione V3 ?? :p

Pozdr !

Wczytywanie...

Poleć forum