Kupuję konsole. Poradę proszę.

cicinho

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupuję konsole. Poradę proszę.

Wie ktoś za co odpowiedzialny -Filtr ferrytowy- ?
 

simonnt

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupuję konsole. Poradę proszę.

cicinho napisał:
Wie ktoś za co odpowiedzialny -Filtr ferrytowy- ?
Zabezpiecza przed zakłóceniami :)
 

cicinho

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupuję konsole. Poradę proszę.

Ok, konsola kupiona, więc witam już zaliczam się do grona posiadaczy :) Zakupiona dzisiaj w MM w Deutschaland za 179 Euro :) Arcade Versja.
 

taken16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Kupuję konsole. Poradę proszę.

Może wiesz ile w Niemczech kosztuje wersja Elite?
 

cicinho

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupuję konsole. Poradę proszę.

Xbox 360 Elite (120GB HDD) – 299,99 Euro kosztuje. A teraz takie pytanie jak wyłączam konsole i jej nie używam to ma być on podłączona do prądu (zasilacz świeci na pomarańczowo).
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupuję konsole. Poradę proszę.

Wiesz co radze ci jednak odłączać i zasilacz. Bo ja miałem niestety przykre doświadczenie z tym związane otóż w wakacje wyjechałem na obóz no i zostawiłem na dwa tygodnie zasilacz załączony no i przyszły te wielkie burze itp. efekt? Piorun strzelił pare razy prądu zabrakło i Rod mi wyskoczył :'( Koszt naprawy 250zł (naprawa + red fix). Brzuzka jak ja kupowałem konsole to od razu przerobioną gdyż mam dopiero 15lat i nie zarabiam a nie mam zamiaru wypraszać u rodziców kase na GTA4 lub dajmy na to Soul Calibur 4. Po stokroć wole takową grę ściągnąć i gdyby mi sie nie spodobała to odstawić do kolekcji "jestem dumny że to mam" a nie jeździć po giełdach i sie wymieniać z nówki na płytke z którą robiono nie wiadomo co.
 

Krzysiu

Świeżak
Świeżak
Odp: Kupuję konsole. Poradę proszę.

Wiatm wszystkich, od niedawna jestem posiadaczem kosolki xbox i mam jedno pytanie, a mianowicie:
jak wygląda sprawa z płytkami bo słyszałem plotki, że do napędu nie można wkładać żadnej nagrywanej przez siebie. W instrukcji napisano, że konsola po wykryciu pirackiej wersji blokuje się i automatycznie przepada gwarancja. Czy mogę np. nagrać film i inne dane a następnie odtworzyć je na kosnoli bez żadnej komplikacji ?
Wiem, że pytanie może się wydawać śmieszne ale wszyscy wiemy że to nie tania sprawa i wole zachować ostrożność :) Z góry dzięki za odpowiedzi ;D
 

Do góry Bottom