1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupuje pierwszego XBoxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jacusiekk, Grudzień 3, 2010.

1. jacusiekk

jacusiekk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    Witam! Zdecydowalem sie na zakup konsoli Xbox 1, i mam takie pytanie bo w moich okolicach zabardzo nie ma kto sprzedac ta wspaniala konsole, lecz znalazlem na allegro taka o to aukcje
    Kod:
    http://allegro.pl/konsola-xbox-w-idealnym-stanie-okazja-i1351592696.html
    . Nie ma do niej padow i nie wiadomo czy jest przerobiona. Czy jest ktos w okolicach Zielonej Gory, i czy ma na sprzedasz Xboxa? I co sadzicie o tej z allegro?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Odpuść sobie i uzbieraj na X360, co Ci szkodzi ?

4. szelka_512

szelka_512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dozbieraj nawet do Arcade ale to już X360 , dużo lepsza graficznie , jest więcej gier niż na xbox 1 , no i jest poprostu lepszy;)

5. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kupuj X360 ARCADE/SLIM 4GB cena ok.600 zł

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jacusiek, koledzy dobrze mówią, to jest tak jakbyś w tej chwili kupował Gameboya a wszyscy by mieli psp i dsy..

7. jacusiekk

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    ale nie koniecznie jestem w stanie doozbierac do tych 600zl i mnie bardzo kreci na Xboxa 1 :D

8. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Na tego xbox to wydatek pieniędzy :)
    Jak zobaczysz możliwości x360 to też cie zakręci :)

9. szelka_512

szelka_512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ojaa.My się wszyscy martwimy , że za około 2-3 lata nasze 360 odejdą do lamusa(noo , może nie tak odrazu) , a ty chcesz kupić XBOX 1?Lepiej korzystaj z tego co teraz jest dane(zabrzmiało to jak jakiś prorok) , a nie kupujesz jakiś przestarzały sprzęt , który nie jest wspierany z MS od chyba 2007.;)

Ale jak chcesz.To twoja kasa itp.;)

10. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wiesz co kup sobie X360 - na nim zagrasz w gry z pierwszego xboxa i w te nowe.

11. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    kup sobie używanego falcona 360 jak dobrze trafisz kupisz w dobrym stanie za małe pieniądze naprawdę polecam

12. jacusiekk

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
  13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Co wy się tak przyczepiliście jak chce sobie kupić xboxa 1 to polecajcie mu coś w tym kierunku a nie kilkanaście postów że ma kupić x360. (Starczy jeden czy 2 posty żeby zastanowił się nad x360 ale nie że każdy prawie mówi "kup x360") I nie pier** że xbox1 to całkiem przeżytek. Bo jest lepszy do odtwarzania filmów niż nie jedno DVD. Otwiera pliki począwszy od avi a kończy na rmvb czy rm. Jaki odtwarzacz dvd (o przestępnej cenie otworzy wam rmvb?). Grać można z dysku nie potrzeba płyty (coś ala Jtag) kilkanaście emulatorów konsol snes ninitendo64 gameboyadvance NeoGeo itp.

Więc nie gadajcie że ma mniejsze możliwości od x360. Wiadomo grafika liva tego nie ma.. Ale xbox1 był nie do zagięcia. Sam posiadam xboxa1 (2 pady + 250 GB HDD) i za chiny bym go nie oddał. Czasami było że rano go załączyłem a wieczorem dopiero wyłączyłem. I jak powiedziałem działa i nie ma mocnych na niego. X1 to prawdziwy kombajn. Już na samą myśl że chcesz mieć dobry odtwarzacz dvd (nie przerabiając tytułów na avi czy wersje dvd) to xbox jest bardzo dobrym rozwiązaniem. A przy okazji pograsz sobie w trochę starsze gry zasługujące na miano Klasyków.

Co do aukcji jak jest bez pada i nie ma info czy przerobiony itp itd. To nie brał bym go. I nie jestem z twojej okolicy więc nie wiem.

PS. Jestem posiadaczem PS2, X1, X360 i nie oddał bym żadnej z tych konsol. Jest i zawsze pozostanie sentyment do tych konsol i wspomnienia niezliczonych godzin przyjemnej zabawy (no może jeszcze nie x360 bo od nie dawna mam..).

@UP jacusiekk
    Nie pchaj się do konsoli z Rrod bo na takiej długo nie pograsz. Jak już raz miała Rrod to za pewien czas znowu się pojawi. Konsolka prawdopodobnie już przeżyła swoje.

14. jacusiekk

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    aha a Tomsi znasz moze kogos z okolic Zielonej Gory? obdzwonilem wszystkie komisy w mojej okolicy i za cholere nigdzie nie maja Xboxa 1, a mi bardzo zalezy na nim :D

15. marcindudek3

marcindudek3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gostynin
    a co ty tak sie na niego uparles???? Xbox 1 to juz przeszlosc... bierz 360 tylko...potem pograsz na xboxie 1 i powiesz eee malo gier, slaba grafika pogralbym w cos lepszego... i kasa w bloto pojdzie a na 360 pograsz nawet na gry z xboxa 1..

16. jacusiekk

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    czlowieku nie rozumiesz ze ja chce kupic Xboxa 1? nie 360?

17. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Niestety nie znam nikogo z tej okolicy. Od Zielonej góry jestem jakieś 360km oddalony :)
    Co do komisów to wątpię byś trafił na X1. Jeszcze nigdy nie widziałem X1 w komisie. PS2 itp widziałem ale X1 nie. Nie wiem ile masz lat.. i o ile nie masz samochodu + czasu i nie chcesz jeździć po najbliższych dużych miastach. To pozostaje opcja Allegro. Gdzieś wyłapać jakąś dobrą propozycję.

Aaa i jeszcze jeden plus co ma X1. Na X1 prawie wszystkie gry nagrywasz na DVD+R i jest bardzo nie liczne grono gier które potrzebują DVD+R DL. Więc sumując: X1 - dvd - 1,20 zł *chociaż u mnie TDK DVD+R są za 1zł* X360 - DVD+R DL - 4 zł Verbatim <- musi też być dobra nagrywarka wypalająca gry na DL (double layer), bo jak masz starszą nagrywarkę to wątpię by długo tobie wypalała DL..

-----------------

18. jacusiekk

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
  19. Kryptonian

Kryptonian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    KOlego, jeśli zależy Ci na 1 to najlepiej udaj się na jakąś giełdę elektroniczną, np. w Krakowie. Raz przykładowo widziałem za 200zł pierwszego X z 2 padami, okablowaniem i kilkoma grami. No ale taka opcja raczej jest możliwa jeżeli mieszkasz dość blisko jakiegoś miasta, gdzie taka giełda jest. Jeszcze tylko wspomnę, że na X360 również możesz zagrać w gry z pierwszego X mając emulator na dysku.

20. Croxite

Croxite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Ja bym ci radził do 4-5 stów dozbierać i kupić 360, ale oczywiście to twoja kasa zrobisz z nią co chcesz ;D

21. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Prawie wszyscy tutaj to fanboye Xboxa 360,a ja Cię rozumiem i całkowicie popieram.
    Ja powiem tak.Mam Xboxa 1 od początku jak tylko się ukazał.Miałem kiedyś Sony Playstation 1 czyli PSX-a i bardzo sobie ją chwaliłem.No ale przyszedł czas zmienić konsole na nowszą i przymierzałem się oczywiście do PS2.
    Aż któregoś letniego dnia kumpel oznajmił mi,że nabył konsolę Microsoftu.No i stało się.Pożyczył mi ją z jednym tylko magicznym tytułem-HALO ! Po zagraniu w tą grę już wiedziąlem jaką konsolę kupię.
    Za Xboksem przemawia też niezliczona ilość emulatorów (praktycznie każdej konsoli jaka się ukazała z Psx-em włącznie ( na tym emulatorze skończyłem Metal Gear Solid i wszystkie części Resident Evil-1,2,3,Survivor),są też emulatory każdego komputerka począwszy od Zx Spectrum na Amidze kończąc, jest też nieoceniony program Xbox Media Center,który uważam za rewolucję.Obejrzysz dzięki niemu film praktycznie w każdym formacie.Do tej pory go używam przede wszystkim do oglądania filmów .avi i na moim LCD wyglądaję te filmy więcej niż dobrze.Na Xbox-a jest też wiele wspaniałych exclusivów.Wspomne tu na przykład Ninja Gaiden Black.Jest też wspaniała Forza Motorsport,którą uważam za najlepszą część jak się ukazała.Do tej pory mam do niej kierownice Saitek-a.Grałem w Forza 2 i 3 i do pierwszej części nie mają w ogóle co startować.Jest też masa innych gier,których nie będę tu wymieniał.
    Tak więc krótko do wszystkich tych,którzy nie mieli nigdy styczności z tą konsola-nie wiecie co straciliście i najlepiej będzie abyście się w ogóle nie wypowiadali w tym temacie.
    Xbox ma jeszcze jeden wielki plus.Po przeróbce można podłączyć jakikolwiek dysk twardy w standardzie IDE/ATA- to po prostu rewelacja.No i się nie psuje tak jak PS2.Mój ma już 9 lat !
    Na Allegro jest troche ofert z Xbox-em.Poszukaj dobrze a napewno coś ciekawego trafisz.Najlepiej jakby była przerobiona i miała większy dysk-tak z 80 gb.

Sorry za mój długi wywód ale tak jakoś wyszło.
    Pozdrawiam gorąco.Jacek vel. DJ Ploki

Polecam Ci tą aukcje: http://allegro.pl/xbox-z-alladinem-xbmc-dyskiem-80-gb-i-grami-i1350240771.html

Wczytywanie...

Poleć forum