1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupuję Xbox-a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tatam&m, Listopad 16, 2012.

1. tatam&m

tatam&m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów
    Jestem właśnie na etapie kupowania konsoli dla moich pociech. Ach jakie to skomplikowane :tickled_pink: , ale do rzeczy. "Przeleciałem" nie jedno forum czy xbox a może PS3. Wybór padł na Xbox-a bo wydaje mi się że jeżeli będzie dzieciak chciał pograć w piłkę to musi mieć te wszystkie kontrolery czyt. przyczepione do nóg :chuncky: a w kinect-cie problem taki jest wyeliminowany. Jednakże mam jedno pytanie. Czy dobrze główkuję że jeżeli kupię konsolę z tym większym dyskiem to będę mógł np. pożyczyć grę od kolegi przekopiować ją na dysk twardy konsoli i z niego uruchamiać gry? Tak czy nie - bo nie bardzo rozumiem do czego służy taki duży dysk.
    I proszę mi jeszcze pomóc czy są jeszcze jakieś inne kontrolery oprócz kierownicy i padów do tej konsoli? np. jakieś karabinki, łuki itp.
    Wszystkim z góry dziękuję za każdą pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Po zainstalowaniu gry na dysk płyta jest wymagana w napędzie. Ale po odpaleniu gry kręci się przez chwilę, następnie czyta zawartość z dysku dzięki czemu napęd się wolniej zużywa.

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odp: Kupuję Xbox-a

Nie będzie dzialać gra od kolegi z Twojego dysku. Jesli kupisz konsole z odpowiednią datą produkcji oraz dashem 14... Max to możesz zrobic rgh i wszystko smiga z Twojego dysku. Szukaj trinity z dobrym dashem i może trafi sie jeszcze 16d4s do przerobienia ew corone i tylko rgh.

HTC Desire HD @ Tapatalk 2

5. tatam&m

tatam&m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli dobrze rozumuję że dysk ten jest aby:
    1- mniej zużywał się napęd;
    2- zapisywać np. gry demo, które można pobrać ze stron i grać bez płyty;
    3-? jakieś inne propozycje.

A co z grami które np. można legalnie pobrać pełne wersje z stron www zapłacić za nie itd. Są one na dysku i co są jakoś zabezpieczone abym nie mógł ich przegrać i wrzucić na inny dysk i tam grać. Proszę tu nie rozważać wątku o jakimś piractwie. Moja dociekliwość jest tylko tym podyktowana, że mam wydać swoje ciężko zarobione pieniądze aby spełnić marzenia dzieci i nie ukrywam, że w takim przypadku co opisujecie to chyba wolę kupić tą wersję z 4GB a za różnicę co do ceny za 250GB dokupić im jakieś dwie gry.

6. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Jak masz dysk twardy napęd się mniej zużywa i konsola wytwarza mniej hałasu = spokój w domu. Warto mieć jakiś dysk, osobiście nie polecam 4GB. Gier nie możesz niestety pożyczać od kumpla i wgrać je na dysk twardy i grać bez płyty, ponieważ Xbox potrzebuje płyty aby ją odpalić. Masz grę na dysku (pożyczyłeś od kumpla, wgrałeś i oddałeś) = nie ma gry. Są jakieś tam dodatkowe kontrolery, ale mnie jakoś one mniej interesują (warto popatrzeć na allegro) dlatego tutaj wiele Ci nie powiem. Nie polecam także przerabiać konsoli ponieważ traci się gwarancje, a piractwo jest błe (wiem że nie ma kasy na gry, drogie to wszystko jest ale można kupić później po premierze lub ew. używki na allegro). Pozdrawiam, Malan.

7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Kup zestawik xbox 360 z dyskiem nie konieczny jest plus kinect i konsola przerobiona na lt 3.0 . Gra ci wyjdzie okolo 3zl. Gry z ********. I faj ie jakbys dokupil nagry ihas liteon z lt max i masz wypas sprzet i dzieci beda happy. Ihas tez nie wymagany

8. tatam&m

tatam&m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Źle mnie odebrałeś właśnie nie chodzi mi o piractwo tylko o wiedzę po co taki dysk (pojemność). Nie ukrywam, że w tej materii jestem słaby a kto pyta nie błądzi :chuncky:*
    A co do piractwa to jeżeli idziesz do kolegi grać w grę to jest piractwo - no wiadomo NIE, ale jak ci pożyczy płytkę z grą to już tak :rolleyes-new: Uważam jeżeli nie czerpiesz korzyści materialnych to powinieneś móc sobie taką płytkę nagrać (czyt. zrzucić na dysk) i się pobawić. Mniemam że dyski są jakoś tam zabezpieczone i jak Ci się skończy miejsce to grę musisz usunąć i już. Ale do brzegu, tak po prostu myślałem po co jest taka różnica w pojemnościach dysku w konsolach dostępnych na rynku, i teraz szczerze myślę że lepiej dziecku kupić dwie może nawet trzy gry zamiast dysku.*
    A właśnie jak będę chciał podłączyć dysk to widziałem do kupienia zewnętrzne dyski do xbox-a. No ale sam nie wiem czy jest potrzeba, dlatego też pytam na forum osoby które się na tym na pewno znają lepiej.

No właśnie widziałem tylko jakieś gitary kierownice i tyle a chciałbym np. jakiś fajny karabinek aby też Tatuś :chuncky: miał zabawę z nowego zakupu grając np. w Call of duty albo jakieś inne strzelanki. Poczuć się jak prawdziwy komandos :chuncky: Sorry ale mnie poniosło.

9. klik34

klik34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli chcesz pograć w fpsy ruchowo to muszę cię zawieść. Takie gry tylko na ps3 (killzone, re5 itp) na kinecta warte uwagi jest jedynie dance central szczerze mowiac i calkiem wciagnela mnie takze gra ktora jest aktualnie darmowa niestety nie podam nazwy bo nie pamietam ;D Ale gra się w to jak w Angry Birds

10. Malan

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Co do FPS-ów kiedyś mi się obiło o uszy, że M$ miał robić pod Kinect, ale nie wiem czy to prawda czy tylko plotki.

Pytałeś o karabiny, jest pare na allegro z grą do tego:

Cabela's . Cabela's Dangerous Hunts 2011 + Karabin Xbox 360 (2782326758) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Popatrz, może Cie coś zainteresuje, nie grałem więc za wiele nie powiem lecz nabrałem ochotę na ten zestaw co podałem linka i chyba sobie zamówię.

11. tatam&m

tatam&m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A powiedzcie mi drodzy gracze czy w PS3 to z tym dyskiem jest tak samo - musi być płyta aby gra się odpaliła?

12. Malan

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Musi być płyta. Nie zastanawiaj się nad PS3 tylko bierz X'a, sam mam PS3 i jakoś się "nie lubimy" odkąd mam X'a.

13. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak musi być płyta, tak samo jak w Xboie 360 :) Inna sprawa jak pobierasz grę z XBL czy PSN.

14. tatam&m

tatam&m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A no właśnie czyli jest jakaś opcja grania bez płyt. Pewnie magicy o konsol mają to rozpracowane :beguiled: Nomen omen poruszyłem temat odnośnie dysku ponieważ myślałem że można grać bez płyt - ale co tam mimo wszystko to i tak dziękuję wszystkim za rozwianie jakiś tam wątpliwości.
    No a powiedzcie mi proszę czy jest tak samo jak windowsem, osobiście mam skopiowaną płytę systemową na wypadek jakby moje szkodniki coś tam pogrzebały i na inne okoliczności, czy w tym przypadku kopie są w ogóle możliwe i nie pytam się o płyty piraty tylko mam swoje orginały czy mogę mieć kopie legalnie zakupionych płyt.
    No i może jakiś mały sondaż: 4GB czy 250GB bo różnicę to naprawdę wolałbym dać na gry dla smerfów.

15. Malan

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Weź sobie z dyskiem twardym, polecam, nie bierz bez bo będziesz tego żałować (-; . A gry z XBL pobierasz sobie na dysk twardy (dużo niższe ceny niż w wersjach pudełkowych na alledrogo, wklepujesz kod, pobierasz i masz dopisane do konta*). I pamiętaj wgrywając gry na dysk oszczędzasz napęd i mniej hałasu wytwarza konsola.

Pozdrawiam, Malan.

*Nie ma ryzyka porysowanej płyty itp. bezpieczniejsze przy dzieciach (-;

16. tatam&m

tatam&m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Proszę mi jeszcze podpowiedzieć jak jest z cenami. Kupić konsolę teraz czy poczekać na jakieś "specjalne" oferty świąteczne? Tak ja pisałem wcześniej ma to być prezent dla moich dzieci i dokładnie na święta.

17. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dużo taniej nie będzie,teraz nowe slimy 250gb ok850zł,a 4gb bez dysku są za ok 640-650 zł z wysyłką kurierem. Ja tam mam slima 4gb i pendrive za 29,99zł z media expert 16GB i jak mało gram to starcza,oglądam oferty dysków wd na allegro i poluję,kupiłem kilka 120GB za ok 55zł. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum