1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupuję XBOXa, mam dylemat.. dodatkowy dysk

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez micnow, Grudzień 15, 2010.

1. micnow

micnow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To będzie moja pierwsza konsola, wybaczcie więc to co napisze, ale rodzą mi się w głowie dziwne wątpliwości. Oto chcę kupic XBOXa i mamy różne oferty świąteczne. Za około 1100 zł można kupić Slima wraz z Kinectem, i w sumie to chciłem z takiej oferty skorzystać, tylko no własnie, tylko 4GB dysku. Oferta z dużym dyskiem jest niestety znacznie droższa, chyba że bez kinect. Oczywiście dysk można dokupic, tylko.. no własnie, zrodziły mi się dziowne wątpliwości, czy dysk dodatkowy, dołaczony rózni się w działaniu czymś do tego wbudowanego, czy też możnaq na nim instalowac gry kupione przez net i generlanie czy wszystko ok z takimi dyskiem, czy ma pełną funkcjonalność jak ten wbudowany. Sorry za głupie pytanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krepel7

Krepel7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mikołów
    Dysk który kupisz i podłączysz osobno, nie powinien mieć żadnych ubytków względem dysku który możesz dostać razem z konsolą. Instalować na nim gry możesz bez problemu:p Ja bym kupił bez kinecta ten z dużym dyskiem raczej :)

Wczytywanie...

Poleć forum