1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupuje xboxa na święta i zadam kilka pytań.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kowal99, Grudzień 11, 2010.

1. kowal99

kowal99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka ! Na święta dostane xboxa slima 250 gb ----> MICROSOFT MICROSOFT XBOX 360 250GB + GRA FABLE 3 - tanio, sprawdź. ( ten sam) , a jak w temacie mówiłem zadam kilka pytań.

Więc zaczynam :

1.Czy grafika jest taka sama jak na Ps 3 ? (albo lepsza/gorsza)

2.mam 11 lat (i kiedyś dostane xbox live golda ) I czy jak dam datę urodzenia (jak takie coś jest ) czy będę mógł grać w gry 18,16+ przez neta ?
    2.1 A jak chodzi o wersje demo ?

3.Jak chodzi o HD to to się jakoś włącza ? W pokoiku mam 720p a w salonie 1080 to się przestawia manualnie czy automatycznie ?

4.Internet 5mb/s router tp link w grach będą lagi (czy tam nie wiem co)?

5.Kinect. Co sądzicie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    1. Grafika jest taka sama..
    2. Ja mam 17 lat.. i jestem zarejestrowany na tyle ile mam i nie mam zadnych ograniczeni oprocz teraz z migracja na Polski XBL.. wiec na wszelki wypadek polecam sie zarejestorawc jako osoba pelnoletnia :)
    2.1 wszystkie dema mozesz pobrac jezeli masz GOLD a jezeli konto Sliver to tylko niektore
    3. HD sie automatycznie wlancza :) jak podczepisz do slabszego TV to bedziesz mial 720p a jak do tego lepszego to 1080:)
    4. ja mam neta 1mb/s z netii i zerio lagow !:D przyjemnie sie gra :)
    5. ja jestem za Kinectem.. i osobiscie byl juz kupowal:D ale kasy brak... :)

Pomogłem daj "Dziękuję" :D

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. Porownywalna.
    2. Jezeli nie chcesz byc w zaden sposob ograniczany na XBL to podaj date taka zebys mial 18+
    3. Potrzebujesz kabel HDMI lub Component.
    4. Nie powinno byc.
    5. Fajna zabawka celujaca zdecydowanie w casuali. Dobrze miec.

Wczytywanie...

Poleć forum