1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupujemy SLIMA 4GB... Jaka data produkcji? +kilka pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KamilKiri, Lipiec 25, 2012.

1. KamilKiri

KamilKiri Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wola Radziszowska
    Otóż to, jak w temacie.

Chcę kupić Xboxa 360 SLIM 4GB nowego do przeróbki tak żebym mógł do kogoś w Krakowie bez problemu oddać i żeby została przerobiona.
    Mam szukać po allegro konsol z jakimiś specjalnymi datami produkcji czy może na chwilę obecną da się wszystkie przerobić?
    Chciałbym też mieć dashboard najnowszy i ogólnie całe oprogramowanie najnowsze, tyle że przerobiony napęd żebym mógł sobie nagrywać.
    Jak będzie trzeba to zaopatrzyłbym się też w nagrywarkę IHAS bo czytałem że by pasowało, a nie droga jest. :)

Chciałbym jeszcze zapytać o kilka rzeczy:
    1. Czy jak będę miał przerobiony napęd w konsoli to czy jak wyjdzie jakaś aktualizacja DO GRY to mogę ją zainstalować bez problemu?
    2. Jak np. będę miał tą przeróbkę i wyskoczy mi aktualizacja firmware konsoli czy napędu czy może samego dashboardu to można to robić bez problemów?
    3. Jaką właściwie przeróbkę trzeba zastosować żeby napęd czytał nagrane płytki i żebym mógł instalować gry z nich na dysk konsoli? (mam zamiar kupić dysk 250gb, a to dlatego że chcę matową konsolę :D)
    4. Co to jest RGH (Reset Glitch Hack jeśli dobrze zrozumiałem)? :)

Pewnie znalazłoby się jeszcze kilka pytań, ale jest późno.
    Proszę odpowiedzieć na nie. Najbardziej zależy mi na tej dacie produkcji także czekam! PORADŹCIE LAIKOWI. :)

Pozdrawiam i dobranoc bo przecież 5 rano to najwyższy czas na spanie. :D
    *

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Xbox 360 Slim produkowany do sierpnia 2011 jest przerabialny.
    1. Możesz śmiało aktualizować gry.
    2. Zależy, jak na razie aktualizacje dasha nie ruszały LT więc można było śmiało aktualizować.
    3. Najlepsza jest LT 3.0
    4. Jest to inny rodzaj przeróbki gdzie możesz odpalać gry bezpośrednio z HDD bez wkładania płyt z grą do napędu ale wtedy konsoli nie podłączysz do XBL.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...