1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupywać czy nie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gaara890, Luty 14, 2010.

1. Gaara890

Gaara890 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,jestem świeżakiem i to mój pierwszy post.Chciałbym was spytać czy bardziej się opłaca kupywać XBoxa360 przerobionego czy nie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    "Kupywać" się nie opłaca wcale.

4. HereJungle

HereJungle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sokołów Podlaski
    Zależy. Jak chcesz grać online i nie martwić się o bana to kup nieprzerobionego.
    Ale jak nie masz kasy na gry to kup przerobionego.

5. Stalker Kaczy

Stalker Kaczy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    Mysle ze sporo zaoszczedzisz kupujac przerobionego (jesli chcesz grac na piratach oczywiscie).

6. KoDeR

KoDeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kędzierzyn-K,Bedzin,Bydgoszcz, a teraz Maynooth Ir
    Ten przerobiony mógł być podłączony do netu i ban tylko wisi w powietrzu. Czy się opłaca, zależy jak się przelicza. Czasem lepiej mieć mniej oryginalnych gier niż mnóstwo piratów.

7. Grzechu Oo

Grzechu Oo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żywiec
    Przerobisz to zaoszczędzisz krocie na grach, ale za to utracisz gwarancje i narazisz sie na bana jeśli podłączysz do XBL. Wedle swoich możliwości ($$) i potrzeb sam odpowiedz sobie na to pytanie.

8. Sobota

Sobota Guest

Ja nie "kupywałbym" przerobionego bo nie wiesz czy czasem nie trafisz na jakieś gówno ;p ja kupiłem nówkę z media i dałem do kolesia go przerobić i śmiga, aż miło :D Bez przeróbki są za drogie gry, a z przeróbką :D 1 noc i gierka ściągnięta :D

9. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    A ja Ci polecam grać na oryginałach :) Nie dość, że nie będziesz musiał martwić się o bana to będziesz miał gwarancje...
    I to, że gry są aż tak drogie to tylko tak wygląda... wystarczy kupić 2-3 gry, przejść i się po prostu wymieniać lub sprzedawać i kupować używki i cała filozofia
    No i nie będziesz miał problemu z tym, że np ściągniesz kilka gier i nie będziesz wiedział w końcu w co grać, bo wszystko fajne...

10. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Jeśli nie masz dużej wypłaty to kupuj konsole przerobioną. Jeśli jednak jesteś nadziany to kup sobie oryginalną. :) A o bana to się nie martw bo co za dureń by podłączył przerobioną konsole do neta?

11. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Jeśli jesteś nadziany... miliony trzeba mieć aby na konsoli grać? Bez jaj...
    A i byś się zdziwił ile ludzi gra na live na piratach... dużo ludzi się podnieca tym iX LT a za kilka miesięcy jak nie wcześniej znów M$ po banuje i znów płacz będzie...
    No i w ogóle nie wiemy czy nasz autor tematu chce grać na live, ile ma lat (czyli czy zarabia czy jest na kieszonkowym) więc nie ma co mu doradzać :)

12. MaciekPRO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Ok. To jak ma nadzianych rodziców i jest jedynakiem to nie kupią mu oryginalną konsole.
    Milinów że grac na konsoli nie trzeba miec wystarczy ok 3000zł wypłaty na miesiąc.

13. smoqpl

smoqpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Moim skromnym zdaniem. Kupic nowke arcade za 650zł (były ostatnio na allegro) ,do tego dysk 20-60GB to jakies 80-120zł +przerobka 50zł + płytki 30-40zł no i oczywiscie chwila czasu na pobranie gry ;P te wszystkie pieniadze jakie wydasz na ta konsole wrocą sie tak jak bys miał kupic 4 org. gry ^^
    pozdro

14. buruniaPL

buruniaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Puławy
    A ja na twoim miejscu nie kupował bym przeróbki sam mam przerobionego i zbanowanego ixa i teraz jak bym miał kupować ixa to bym kupił nowy i nie przerabiał bym tylko grał na oryginałach dlatego ze mam całe pudło verbatimów i nie mam w co grać bo tyle tego jest mało którą grę tak naprawdę skończyłem i się nią delektowałem bo mam tego całą masę, to jest jak z telewizją jak miałem 4 kanały czy tam 5 na analogu to miałem co oglądać a jak sobie kupiłem sat i mam 70 polskich na na zadnym nic niema ciekawego taka prawda nie przerabiaj !

15. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Ja powiem tak , gdzie dwóch polaków tam trzy zdania, więc nikt Ci nie doradzi obiektywnie. Jesteś dorosły więc wiesz co robisz a jak nie jesteś to zdaj się na rodziców.

16. MaciekPRO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    100% racji każdy powie co innego to twój wybór

17. Gaara890

Gaara890 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za podpowiedzi co do XBoxa.Ale mam w zanadrzu 500zł do wydania.Myślicie,że za taką kasę można kupić(na Allegro oczywiście)dobrą i sprawną konsolę?Bo ja myślę że nie będe grać na XBoxLive,tylko raczej z kolegami.Mam jeszcze jedno pytanie:Czy można tak zrobić,że grać se samemu na piratach,a na XBoxLive grac na oryginałach?Jakie zalety daje XBoxLive i o jakiej nazwie przeróbki XBoxa kupywać?Będe bardzo wdzięczny za odpowiedzi.

18. ktoszczak

ktoszczak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Moim zdaniem warto kupic "orginal", to juz nie sa te czasy zeby gry kosztowaly 200zł mozna dostac orginalen gry w cenach 30-100zł. Wiec sadze ze wydatek duzy to nie jest, zeby kupic sobie 1-2 gry w miesiacu.

@up. Sadze ze lepiej troche pcozekac i kupic nowa z gwarancja z grami z dyskiem ~120gb. Tak jak pisalem w tych czasach to juz nie sa takie duze pieniadze.

19. MaciekPRO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek

Zobacz sobie ile kosztują gry np. w empiku po 200zł a nawet i drożej. z konia spadłeś chyba ?

20. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    z jakiego konia?
    Kupilem forze 3 w zeszlym tygodniu 95 zl. Nowka nierozpakowana.
    Czaje sie teraz na drit 2. Praktycznie do kupienia za 90 zl.
    Tak naprawde tylko nowosci maja wysoka cene Ja akurat nie mam potrzebny grania we wszystkie nowosci ktore wychodza. Poczekam z pol roku i kupie taniej.

21. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Dobrze prawi można już taniej gry dostać nie to co 2 lata temu.
    A kto kupuje w Empiku gry na X'a? Ja żadnej tam nie kupiłem a mam sporo orgów.

Zawsze można też ukończyc grę i wymienić się z kimś.

Wczytywanie...

Poleć forum