1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

KVM MT-270S z Xboxem 360, komputerem i monitorem?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez noname, Listopad 8, 2010.

1. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.

Posiadam jeden komputer, jedną konsolę Xbox 360 i jeden monitor. Aby to wszystko pogodzić ze sobą (nudzi mnie już bawienie się kablami) zaopatrzyłem się w najtańszy przełącznik na AlleDrogo wyprodukowany w Chińskiej Republice Ludowej: KVM MT-270S.

Mam jednak problem - obraz z komputera po przepuszczeniu przez KVM jest... niebieski. Tj. najpierw taki był, a później kolory znormalniały, ale ekran jest jakby rozmyty. Ustawienie odpowiedniej rozdzielczości i odświeżania obrazu nic nie daje. System Windows 7 nie może zidentyfikować monitora i pokazuje, że monitor jest niezgodny z Plug and Play.

Obraz z Xklocka nie jest w ogóle wykrywany. Nie da się przełączyć obrazu na niego.

Co mam zrobić?

a) zbluzgać sprzedawcę, że sprzedaje shit z chin
    b) odesłać przełącznik do sprzedawcy i po odjęciu kosztów przesyłki odzyskać ok... 3zł
    c) trzasnąć przełącznikiem o ścianę i mieć nauczkę na przyszłość, aby nie kupować najtańszych rzeczy

Jaki polecacie sprawdzony przełącznik KVM do Xboxa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    wybieram pkt. c).
    Jak mówi stare przysłowie "tanie mięso to psy jedzą".
    Poza tym za wygodę się płaci ;P
    Brat jest w podobnej sytuacji bo ma 2 kompy i kupił tego:
    Kod:
    http://allegro.pl/d-link-dkvm-2k-przelacznik-monitor-klawiatura-my-i1293151841.html
    .

Ja preferuję oddzielny ekran od PC i TV ;P

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    było juz na forum żeby nie kupować przełacznika elektronicznego bo rózne jaja sie dzieja
    tylko przełacznik mechaniczny ,pstryk i gotowe i taniej....
    albo monitor z 2-ma wejsciami i wtedy w menu sie przełącza

Wczytywanie...

Poleć forum