1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kwadraciki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bennet, Sierpień 7, 2010.

1. Bennet

Bennet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Xboxa mam podłączonego do monitora 19'' przez kabel HDMI-DVI (taki kabel: Kabel Tracer HDMI- DVI 1,8 m (filtr ferrytowy) | Komputery | Kable/Przejściówki | Monitorowe, TV | HDMI - DVI | Śląsk - Linksys | Cisco | Welland | Garmin | Unitek | Qnap | PQI | Transcend |4World |Whitenergy |Tracer |A4Tech |Pszczyna | Śląsk | Sklep). Przed chwilą zauważyłem, że jak przypatrzę się bliżej do monitora, widać takie jakby kwadraciki. Najbardziej je widać na zielonym i niebieskim kolorze.
    Czy to jest normalne przy takiego typu podłączeniu, czy może coś z monitorem nie tak? Niech wypowie się ktoś kto ma też podłączonego Xboxa przez HDMI-DVI i czy też tak ma.
    Z góry dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kubcys

Kubcys Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jaką rozdzielczośc masz ustawioną? Przy 720p powinno być dobrze.

4. Bennet

Bennet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po zmianie rozdzielczości trochę lepiej, ale nadal je widać...

5. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Monitor Full HD? Bo jeśli Ci chodzi o piksele, to niestety tak będzie. Bo gry na x'a są w HD :).

6. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Gry na X'a nie są w HD (tzn. większość). Są tylko skalowane to określonej rozdzielczości, większość gier to mniej więcej 720p. To czy widać kwadraciki czy też nie zależy od jakości kabla. Na przykład u mnie takich kwadracików nie widać, a u kolegi który kupił tańszy kabel takie problemy się pojawiają.

7. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Tak jak napisał sheriffxPL jest to wina kabla miałem podobny problem gdy kupiłem konsole dostałem gratis tani kabel HDMI którym podłączyłem początkowo konsole obraz był tragiczny zamazany albo miał "kwadraciki" wymiana kabla na oryginalny Ms rozwiązał sprawę . Poza tym jeżeli masz dobry monitor/TV i zależy ci na dobrym obrazie w jakości HD to czemu oszczędzasz na kablu ? Dobry kabel = Świetna jakość obrazu

8. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Ja mam kabel HDMI - DVI za około 30 zł i chodzi ładnie kolega kupił za 15 i jest dziadostwo, wina kabla jak nic. Przy kablach typu HDMI - DVI czy VGA nie warto oszczędzać. Jeżeli chodzi o kable HDMI - HDMI tutaj różnicy nie zauważyłem pomiędzy kablem za ok. 100 zł a kablem za 15 zł z Lidla.

9. Bennet

Bennet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jaki możecie mi polecić kabel do 30 zł, żeby była super jakość? A może kupić jakiś VGA? Co będzie lepsze?

Wczytywanie...