Kwietniowa aktualizacja systemu Xbox One wyląduje już jutro!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Nie szykujcie się na rewolucję. To nie będą duże poprawki. Podobno otrzymamy jednak funkcje, o które gracze zabiegali od dłuższego czasu.

Comiesięczne, regularne aktualizacje Xboksa One? To już naprawdę brzmi jak żart prima aprillisowy. Wszystko wygląda na to, że niemożliwe urzeczywistnia się na naszych oczach i posiadacze konsoli Microsoftu będą mogli cieszyć się częstymi poprawkami. To dobry znak, bo być może system operacyjny One’a stanie się z czasem bardziej przejrzysty.

No dobra, ale czego możemy spodziewać się w kwietniu? Ulepszony zostanie czat grupowy. Funkcja otrzyma własny poradnik wewnątrz aplikacji, co ma usprawnić podłączanie mikrofonu w sytuacji, gdy jakieś ustawienia blokują nam łączność z urządzeniem. Będziemy teraz mogli w bardzo prosty sposób dostać się do hubów konkretnych gier z poziomu dziennika aktywności, a także zobaczymy jakie produkcje śledzą nasi znajomi. Zmianom ulegną również powiadomienia o odblokowanych osiągnięciach. Możemy zapomnieć o uciążliwym przypinaniu belki z achievementami tylko po to, by zobaczyć co tak naprawdę odblokowaliśmy. Teraz stosowną informację znajdziemy pod wyskakującym powiadomieniem.

Jeżeli brakowało wam możliwości wysyłania wiadomości głosowych, to mamy dla was świetne wieści. Od jutra będziecie mogli skontaktować się w ten sposób nawet z użytkownikami Xboksa 360. Dlaczego ta funkcja nie była dostępna w dniu premiery konsoli? Ostatnia poprawka ucieszy wszystkich mających problemy z siecią. Grupowe rozmowy, które nie będą w stanie odbyć się za pomocą połączenia peer to peer zostaną automatycznie przeniesione na dedykowane serwery Microsoftu, co powinno ograniczyć wszelkie opóźnienia.

Czy jesteście zadowoleni z nowej łatki systemowej? Co byście chcieli zobaczyć w kolejnej, majowej poprawce?

 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fajnie tylko mogli by umożliwić rozmowy grupowe między użytkownikami xbox one a Xbox 360

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fajnie tylko mogli by umożliwić rozmowy grupowe między użytkownikami xbox one a Xbox 360

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
i "dać" użytkownikom XBOX360 jeden argument mniej do migracji na XBONE? :p
 

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chcielibyśmy zobaczyć w maju obsługę języka polskiego przez Kinecta!
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem jak wy ale jakoś u mnie nie widać tej kwietniowej aktualizacji systemu na xo

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

Pikaczu

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, jak to jest z aktualizacjami na XO, udostępniają wszystkim w tym samym czasie, czy puszczają falami? Nie mam aktualki do pobrania...
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fajnie tylko mogli by umożliwić rozmowy grupowe między użytkownikami xbox one a Xbox 360

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
to jest kolego fizycznie niemożliwe
 

Z_hax

Banned
Świeżak
Co z tą aktualizacją?
 

Do góry Bottom