L.A Noire czy RDR?

Kewino11

Świeżak
Świeżak
tak jak w temacie. Cena nie gra roli.
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
odp jest prosta. Jeśli j. angielski jest dla Ciebie bardzo zrozumiały to obie gry są cool.
Jeśli jesteś fanem GTA to tylko RDR !!!!
L.A. Noire jest dla ludzi lubiących wolny rozwój rozgrywki. Nie przewiniesz scenek itp. Grasz jak detektyw. Jak angielski słaby to L.A. odpada całkowicie.



Dzięknij jak pomogłem
 

dmoroz89

Użytkownik
Użytkownik
zalezy, jednych w l.a noire odstrasza brak jezyka pl, nie ukrywam sam gram i jest on niezbedny w tej grze, aby przeprowadzac sledztwa, wykorzystywac dowody oraz inne rzeczy. W rdr natomiast jest jak w gta, masz misje zwiazane z zabijaniem , szukaniem, jezdzeniem eskortowaniem, tylko tyle ze akcja osadzona jest na dzikim zachodzie. Wiec zalezy czego tak naprawde oczekujesz i co chcesz, jesli chcesz nowej , nie typowej gry i masz jezyk ang na poziomie srednim oraz slownik nie jest Ci obcy bierz L.A Noire. Jezeli jednak chcesz gre w ktora chcesz grac na multi i w single z nie tuzinkowa fabula bierz rdr. Jak dla mnie warto zaopatrzec jest sie w obydwie gry.
 

methodred

Świeżak
Świeżak
Grałem tylko w RDR i jest to dla mnie jedna z najlepszych na Xa gra.
Ciekawa fabuła, a co najważniejsze grywalność.
Od razu polecam wyłączyć autocelowanie w RDR.
Wtedy satysfakcja z upolowania jakiegoś latającego zwierza gwarantowana 8)
 

hashpl

Banned
ja mam troche inne pytanko, czy la noire jest podobne, a w zasadzie to czy podobienstwo jest duze do Heavy Rain
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jest już taki temat w dziale gry...
 

Do góry Bottom