1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

L.A. Noire Hit 2k11

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez staticsoul, Wrzesień 23, 2011.

1. staticsoul

staticsoul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam takie pytanie co do gry L.A Noire bo slyszalem ze jest ona na 3 plytach to poprostu na kazdej jest jakas czesc gry tak ? Bo sciagam teraz 1 DVD to pewnie wciagnie mnie bo slyszalem o tej grze same plusy ale to kiedy bede wiedzial ze mam wlozyc druga ?*** To tyle takie mam odczucie ze ta gra to straszny hit na Xboxa. Co o tym sadzicie ?:) Pzdr >P

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jedyny chyba minus tej gry jest po ang jak ktoś nie umi to cieżko się w to gra ale gra super:)

4. staticsoul

staticsoul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja tam nie mam problemow z angielskim:p ale ona jest na az 3 plytkach ? troche duzo zasysania po az 21 gb;d zapewne grasz na orginale tak ?:)

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ja mam na dwóch więc chyba na tylu jest:)

6. Ridic_sv

Ridic_sv Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Gra jest wciągająca to fakt przeszedłem, moim zdaniem 8/10 ( trochę monotonna ) kilkanaście godzin dobrego kryminału.

7. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Gra jest na 3 płytach. Podczas przechodzenia fabuły wyskoczy ci komunikat, np włóż dysk numer 2 później 3. gra jest nawet długa i bardzo dobra moim zdaniem. Czym dalej w głąb fabuły tym więcej akcji.

8. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ale mega minus co robia czesto na pl jest na xboxa nie.... no coment

9. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra jest swietna ale tylko pod warunkiem ze zna sie chociaz troche angielski. Co do pytania to gra cie sama poinformujekiedy wlozyc 2 plyte. Tam bylo 21 albo 22 sledztwa to po przejsciu okolo 7 musisz wlozyc 2 plytke...

10. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Jak się nie zna angielskiego to lepiej odpuścić sobie. O ile pierwsze misje przechodzi się bezproblemu to później osoba bez dobrej znajomości anglika leży.....
    Ale jest to dobra gra mimo wszystko , choć napewno nie dla wszystkich jak GTA czy RDR.

Wczytywanie...

Poleć forum