1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

L.A. Noire-jak to wyglada??

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Masownik20, Maj 15, 2011.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    wiem ze temat jest o tej grze ale to sa opinie nie chce tam zasmiecac..wiec stworzylem temat tutaj....
    Gra wyglada jak dla mnie ciekawie...jednak nie ma wersji PL i takie pytanie czy trzeba znac bardzo dobrze angielski zeby poznac wszystkie smaczki gry?? Czy np gra prowadzi nas sama po fabule dojedz do tego punktu sprawdz cos i tyle... bo jak tak to wyglada to raczej az tak bardzo nie trzeba znac angielskiego.... i jak wyglada kwestia przesluchan..bo gra naprawde interesujaca..

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Mozesz przy przesluchaniach na pale wciskac byle co, ale nie wiem czy na dluzsza mete da rade tak grac

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    aha......ale gra sama prowadzi gdzie jechac itd..wyglada to jak w gta mam rozumiec??

5. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Masz tak :

Prowadzisz jakąś sprawę i jesteś na miejscu morderstwa . Przeszukujesz ciało . Zbierasz jakieś tam materiały . Idziesz do świadków i oni cię naprowadzają jakoś .

Przesłuchania wyglądają tak : Z notatnika wybierasz pytania . Patrzysz na reakcje przesłuchanego ( mimike itd . ) Stwierdzasz co powiedział : kłamstwo , prawda i coś jeszcze

6. alqu

alqu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Myślę że dasz radę tak samo myślę że ja dam

7. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Granie w L.A. Noire bez znajomości języka jest jak jedzenie czegoś dobrego z zatkanym nosem. Tak, dojedzie się na miejsce, znajdzie się dowody/poszlaki i przeprowadzi przesłuchanie, jednak żeby to wszystko miało sens trzeba rozumieć dialogi i wiedzieć co, jak i dlaczego.

A te są najważniejszą częścią gry i od nich (oraz znalezionych dowodów) zależy wynik śledztwa.

To nie jest gra w stylu GTA. Strzelaniny mają miejsce głównie w misjach pobocznych i trwają po kilkadziesiąt sekund. Są też nieliczne pościgi i pojawia się motyw śledzenia podejrzanego. To by było na tyle akcji.

8. alqu

alqu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    no1safe to mnie zawiodłeś mało strzelanin ?? Co to ma być ;/

9. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    gra detektywistyczna, a nie FPS

10. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na tym ta gra ma polegać.. ludzie to że to jest od Rockstar to nei znaczy ze to kolejny klon GTA.. ciesze sie że ta gra wprowadza zupełnie coś nowego

11. alqu

alqu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Dobra zobaczymy czekam na preorder

12. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Dokładnie mało strzelanin ale mnie to nie przeszkadza. Właśnie skończyłem 1DVD.

13. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fuks, po ukończeniu pierwszego DVD musisz włozyć drugie grać czy tam są tylko dodatki? bo twórca mówił o 3 DVD aczkolwiek czytałem na zagranicznym portalu że to tylko dodatki ..

14. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie trzeba znac języka wogole zeby to przejsc , wystarczy po odpowiedzi kogos kogo przesłu****emy zobaczyc jak sie zachowuje i widzisz czy kłamie czy mowi prawde ale...to tak jak oglądac film po chinsku ( widzisz co sie dzieje ale nic nie rozumiesz)

choc duzo jeszcze nie przeszedłem ale pewnie 90 procent gry to przesłuchania i szukanie dowodów, ale ta gra taka miała byc i taka własnie jest i zapewne nie kazdemu przypadnie do gustu

jesli chodzi o wizualną strone to oprócz tego ze ruchy ust postaci i mimika twarzy jest na wysokim poziomie to reszta według mnie słabo,

p.s mozna zaznaczyc jakos cel na mapie jak jedziemy zeby pokazywało jak jechac tak jak w gta?

15. dawidmagolan

dawidmagolan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jeżeli ktoś od gier oczekuje tylko strzelanin to jest dzieciakiem. To jest gra detektywistyczna...

16. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Nie ma żadnych dodatków jest to gra na 3 DVD.

17. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    chce nawiązać do tematu że od kiedy powstała encyklopedia opinie tam o grach są krótki,nudne , nic sie nie można dowiedzieć o danej grze . Kiedys ludzie tutaj pisali opinie i wszstko było elegancko uszczeregowane , gra wychodziła i wszyscy pisali i nie zakładali takich jak te tematy żeby sie dowiedzieć pojedyńczo o grze danej . Dlatego mówie przywróćcie dawne opinie .

A co do gry to czy można łazić po ulicy aresztować , strzelać czy ta gra jest tylko jak mafia liniowa ??

18. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak jedziesz gdzies np do misji to czasami pojawia sie znaczek na mapie i dostajesz zgłoszenie o przestępstwie i jedziesz i np kogos scigasz ( narazie tylko tyle widzialem jesli chodzi o poboczne zadania)

19. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    A gra ma fizykę Euphoria? Można w ogóle kogoś przejechać? Są jakieś kawałki do słuchania? Czy miasto jest mniejsze/większe niż w GTA IV?
    Czy z 1DVD mamy dostęp do całego miasta? I jak grafika w porównaniu do IV?

20. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na pewno tekstury bardziej dopracowane w porównaniu do GTA4, postacie tylko główne są ładne, świadkowie już nie tak dobrze zrobieni. Gra klimatyczna, fajnie się przesłu****e, ale czuje, że będzie bardzo krótka, nie wiem dokładnie ale 1 dysk z 6 godzin zajął, zrobiłem także kilka misji pobocznych.

21. Croxite

Croxite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    A jaki jest poziom Angielskiego w tej grze? bo ja umiem na poziomie średnim i mam nadzieje, że chociaż 3/4 dialogów zrozumiem ....

Wczytywanie...

Poleć forum