1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

L.A Noire oraz nowy xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez komaros, Kwiecień 27, 2011.

1. komaros

komaros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zakładam dwa tematy na raz, żeby nie zaśmieciać.
    Co do L.A Noire to chciałbym aby w tym temacie pojawiły się informacje o tej grze jakie dotąd się pojawiły. Wiem że nie tylko ja nie mogę się doczekać już tej gry i jeszcze raz chciałbym zobaczyć wszystko co do tej pory o niej wiadomo.
    Co do nowego xboxa to chciałbym usłyszeć jakie są wasze przypuszczenia:
    1. Czy będzie wbudowany Kinect?
    2. Czy będzie blue-ray
    3. Ile będzie kosztować w dniu premiery( i po niej, a tak swoją drogą to ile kosztowały poszczególne modele Xboxa 360 podczas premiery?Bardzo mnie to ciekawi)
    4. Czy będą na nim działały gry z Xboxa 360.
    5. Czy będzie 3D
    6. Jaki będzie rok wydania.
    I jeszcze wiele innych zagadnień, takich jak np. wielkość wbudowanego dysku. Ja osobiście uważam, że kolejy xbox powinien mieć wbudowanego Kinecta, dysk z 500GB-1TB. Oczywyście technologia 3D i blue-ray (lub inna technoogia jeżeli takowa wyjdzie). Gry powinny być kupowane już niekoniecznie na płytach ale np. na kościach pamięci, z których bezpośrednio będzie się zgrywało gry na dysk.Powinny być też trochę tańsze bo takto to wszystkim się odechciewa kupować oryginały i piraci zaczynają działać. A co do ceny to myślę, że najtańszy w granicach 1000zł a najdroższy 2000zł w dniu premiery, a potem pewnie oba z 500zł zejdą. Co do roku to sądzę, że 2014-2015. Tylko można się jeszcze zastanawiać czy aby Sony nie wypuści lepszej konsoli.

P.S Prosze o przeniesienie tematu, jeżeli źle go umieściłem. Liczę na wiele odpowiedzi i ciekawą dyskusję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ogłoszenia - Dla świeżaków

Wczytywanie...

Poleć forum