1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

L.A Noire pomoc dla nowiicjusza

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Masownik20, Maj 28, 2011.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    witam od kilku h gram i mam kilka pytan:
    1.jestem w sprawie 3 gdzie zabito goscia przed butikiem..rozmawialem z ta kobieta w butiku ii chyba cos zle zrobilem bo po skaczonej rozmowie nie dowiedzialem sie nic nowego..i pojechalem do sklepuz bronia tam dali mi namiar na tego Kalu..zlapalem go i rpzeslu****e go..i nie wiem co sie dzieje rozmawiam z nim daje ze mowi nie prawde wskazuje ze bron nalezala do neigo ale on sie wypiera po czym ja wychodze samz gabinetu i rpzed stoi moj przelozony i kaze mi wracac spowrotem i tak ciagle juz rozne odpowiedzi wybieralem..co jest nie tak>>
    2. Czy jesli wybiroe zla odpowiedz ma to jakis wplyw na gre czy i tak doprowadze sledztwo do konca??
    3.podczas wlasnie rozmowyz ta kobieta wziolem wybralem nowa lokacje zeby jechac i zrobil sie czarny ekran i taki napis CASE FAILED CRIME SCENE CONTAMINATED.. i tka jak by zaladowal sie checkpoint.? o co chodzi?

Wczytywanie...

Poleć forum