X360 L.A Noire

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik


Nazwa: L.A Noire
Data wydania: 20 maja 2011
Gatunek: action-adventure, TPP
Multiplayer: Nie
Developer: Team Bondi
Wydawca na świecie: Rockstar Games
Wydawca w Polsce: Cenega Poland

Opis:

Rockstar stworzyło naprawdę świetną grę. Cofamy się do roku 1947 i wcielając się policyjnego detektywa, który przeprowadza sprawę tajemniczych morderstw. W tym celu twórcy wprowadzili system śledztwa, polegający na przesłuchiwaniu świadków, zbieraniu przedmiotów oraz analizowaniu zdobytych informacji. Jest to typowy sandbox z ogromnym miastem Los Angeles do zwiedzania bez ograniczeń. Dużo przykuto uwagi wyglądu miasta, ludzi i innych z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki idealnej fizyce twarzy możemy przez mimikę przesłuchiwanego dawać wiarę lub nie jego zeznaniom. Całość gry przywodzi na myśl filmy kryminalne z przed kilkudziesięciu lat, a soundtrack z muzyką z tamtych lat, gdzie dominuje jazz tylko dopełnia temu wrażeniu.

Trailer:

Pegi:


Opis autorstwa Uped

Sonda zostanie w odpowiednim momencie wyzerowana.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Gierka fajna jak mozna bylo sie spodziewac. Niektorzy narzekaja na jazde samochodem, ale mi sie podoba. Grafika ladna, animacja rowniez. Miasto jest wielkie i widac jak zyje. Nic nie ma niestety za friko i gra potrafi czasem zgubic pare fps. Zeby cieszyc sie w pelni gra trzeba znac w miare dobrze angielski. Tylko z tego powodu daje 9, tak smialo gra zasluguje na 10. Polecam
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
Ja tez daje 9 za braku wyboru jezyków. Mogli sie bardziej postarać.
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
A właśnie jak widze te miasto i widze że robiło to Rockstar... to mnie zalewa bo miasto jest biedniejsze niż w gta 3 niby są ludzie ale graficznie to nie powala. Niewiem, tak mi sie wydaje, misje, śledztwa są swietne i to co mieli osiągnąć - osiągneli wciąga gra niesamowicie :) no i te animacje twarzy - piękne
 

RADACE84

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No więc po pierwszych 3 godzinkach gry muszę powiedzieć że nie jest żle, ale mogło by być lepiej... główny minus to słaba grafa (w porównaniu z GTA4), model jazdy z **** totalna porażka samochody zachowują się zupełnie nie realistycznie nie ma mowy o poślizgach itp, z porównaniu z GTA4 model jazdy w LA Noire to jakiś żart za to gra u mnie traci 1,5 punkta z 10. Miasto wydaje się być jakieś takie mało szczegółowe i płaskie... Monotonne branie zakładników przez bandziorków lub gonienie ludzi po dachach... ile można w kółko to samo. Poza tym wszystko fajnie, może za dużo strzelania.... Rozwiązywania zagadek i przesłuchania ludków są *********!

jak dla mnie:
grafa 7/10
model jazdy 4/10
strzelanie 6/10
klimat 8/10 (coś mało mroczny)
innowacyjność 8/10 (niby są przesłuchania i realistyczna mimika twarzy, ale tak naprawdę wszystko sprowadza się w kółko do tego samego)

Ocena pomiędzy 7,5 a 8 /10
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Ja już grę wczoraj zamówiłem ;D Teraz czekam aż przyjdzie ;D Dałem 9 ze względu na to że Cenega nas zaniedbała i nie mamy nawet polskich napisów !
 

RADACE84

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Po dalszym graniu niestety zaniżę ocenę do mniej więcej, 6,5 - 7. Gra jest nudna i liniowa miasto prezetnuje się tragicznie słabo, samochody są brzydkie (jakby z plastiku) i tragicznie się prowadzą, zagadki pseudo kryminalne ograniczają się do:

pojechania na miejsce zbrodni (tragiczny model jazdy psuje ten element gry a jeździ się w LA Noire dosyć sporo...)
obejrzenie zamordowanej gołej baby (twarz, ręce, brzuch)
oblookanie dowodów na miejscu cholernie nudne
podejrzenie ze zabił ją mąż > jedziemy do męża > przeszukujemy dom (CHOLERNIE NUDNE)
przeszukanie ogranicza sie do łazenie przy scianach lokacjii i czekanie az pad zacznie wibrować
potem przesłu****emy męża
dostajemy namiary na innych
przesłu****emy ...............................
i tak w kółko

...ta gra to największy niewypał 2011 R* poraz pierwszy dał ciała, aż dziw bierze że nie przeniesiono modelu jazdy z np. GTA4...

podsumowując: nuda i nie dopracowanie ostatecznego produktu.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Ale ta gra nie miala byc jak GTA, jazda fakt nie jest realistyczna ale sorry te auta byly ciezkie, mialy slabe hamulce (bebnowe) i nie trzymaly sie zbytnio drogi podczas szybkiej jazdy wiec dobrze ze dali arcane, co do zbrodni to ciekawy jestem czego oczekiwales od kryminalu tak to dziala bada sie wszelkie tropy itp a ze jestes np z wydzialu zabójstw to mzoe okazac sie faktycznie monotonne ale nie kazda robota jest ciekawa i nie zawsze jestcodziennie zupelnie co innego
Ja tam nie zaluje wydanej kasy na ta gre
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Radace
nie zgadze sie, kwestia gustu do gry.
Gra mnie bardzo zaciekawila i jest zadowolony z zakupu i mam zamiar zakupic nastepne dodatki jak wyjda.
Szkoda jedynie ze nie ma multi :)
 

GeT

Użytkownik
Użytkownik
Dziś wreszcie przyszła moja PREORDEROWA wersja L.A. Noire ;)
Pograłem z 2 h i mogę powiedzieć że jak dla mnie 9/10
Mimika świetna
Grafika okej
Jak narazie fabuła dosyć ciekawa
I nie wiem dlaczego ************ie się do jazdy samochodem jak dla mnie jeździ się ok ;)
Czy wam też gra złapała zwiechę?? Nie że konsola ale przez chwilę lekkie przycięcia (Gra oryginalna)
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
Zalety:
-bardzo ciekawe sprawy,które przyjdzie nam rozwiązać
-dobra grafika
-dopracowana animacja postaci
-długość
-zagadki
Wady:
-niedopracowana jazda samochodem
-brak polskich napisów

Jeśli ktoś wymaga tylko strzelania to ta gra nie jest dla niego.

9/10
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
-Grafika
-Ciekawe sprawy
-Dobre rozkminy,ogólnie ta gra ma dla mnie wiele plusów tak jak kolega oceniam 9/10,odejmuje jeden pkt za brak języka polskiego,Ci którzy znają angielski nie mają problemu z tą grą,ja niestety nie znam,i moja gra opiera się głównie na "strzelaniu" odpowiedzi :)
 

Crummy

Użytkownik
Użytkownik
Dziś wreszcie przyszła moja PREORDEROWA wersja L.A. Noire ;)
Pograłem z 2 h i mogę powiedzieć że jak dla mnie 9/10
Mimika świetna
Grafika okej
Jak narazie fabuła dosyć ciekawa
I nie wiem dlaczego ************ie się do jazdy samochodem jak dla mnie jeździ się ok ;)
Czy wam też gra złapała zwiechę?? Nie że konsola ale przez chwilę lekkie przycięcia (Gra oryginalna)
Popatrzcie na jego firmware? I niby kupił preorderową!?

@tak pozatym to gierka rewelacja(nie mam ale grałem u qmpla i filmiki oglądałem) ja daję 8,5/10 ze względu na język:/ i tą jazdę samochodem
 

pawelhenryk

Użytkownik
Użytkownik
Ja nadal zastanawiam się nad zakupem i w związku z tym mam małe pytanko - czy grę trzeba instalować na dysku, czy chodzi z płyty. Jeśli trzeba instalować - ile zajmuje miejsca?

Narazie opierając się jedynie na screenach i filmikach dostępnych w internecie, mogę powiedzieć, ze gra mnie intryguje, ale jestem własnie ciekawy rozgrywki.

PS. Po filmikach doszedłem do wniosku, ze nasze konsole są ograniczone i to nawet bardzo - mam tu na myśli grafikę
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Dziś kurier dostarczył i moją kopię.
Gra naprawdę dobra,model jazdy faktycznie jest przedobrzony,na pełnym gazie można wejść w każdy zakręt,jednak fabuła zmienia postać rzeczy i zakrywa minusy tej gry,wspaniałe przesłuchania i ta mimika twarzy,wracam do gry.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Oczywiscie mozna grac z plyty, instalacja trzech plyt dvd zajmuje 20gb
 
Ja nadal zastanawiam się nad zakupem i w związku z tym mam małe pytanko - czy grę trzeba instalować na dysku, czy chodzi z płyty
chodzi z płyty... jak każda gra na konsoli :|
z choinki się urwałeś? niektórzy w ogóle mają xboxa bez twardego dysku i co?
ja na przykład gram teraz z pierwszej płyty (już ze 3h) a druga się dopiero ściąga
 

Do góry Bottom