1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

L.A Noire

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez regeman85, Maj 16, 2011.

1. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie ma jeszcze tematu zwiazanego z ta gra więc zakładam jesli kto by miał jakies problemy albo pytania ...

Czy mozna jakos na mapie zaznaczyc punkt docelowy zeby pokazywało nam którędy jechac jak to miało miejsce w gta i rdr?

Pamietam, ze w jednym sledztwie podczas szukania dowodów uaktywniło sie jakos na mapie i pokazywało mi wszystkie dowody ( był takie lupy na mapie pokazane) ,wie ktos moze jak to włączyc bo jakos raz miałem takie cos tylko nie wiem jak to sie uaktywniło?

Mam problem ze sledztwem w którym zjechał samochód ze skarpy , jade do tego kolesia (który ma studio filmowe czy cos takiego) prowadzi nas do srodka , chodze i szukam dowodów obeszłem cały budynek i na zewnątrz tez i znalazlem co tylko byłem w stanie a ten koles dalej stoi z moim partnerem w i nie moge go przesłuchiwac :confused: raz zadałem mu jakies pytanie i dalej stoi i nic nie mowi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ad1. nie ma takiej opcji wyznaczania trasy, ale wciskając X co jkiś czas twój partner będzie ci mówił gdzie masz skręcić.
    Ad2 Lupy, czyli wszystkie poszlaki wyświetlają się po wykorzystaniu punktu intuicji. Dostępne w notesie
    Ad3, Patrz Ad2

4. endless200

endless200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Gdy podejdziesz do samochodu przytrzymaj Y a partner zawiezie Cie w wyznaczone przez Ciebie miejsce w notatniku

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    łagodnie. ja ją pocisnąłem i nic nie powiedziala :D

6. Chris von D

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zapomniałeś jedynie dodać, że korzystając z tej metody tracisz szansę na wykonanie misji pobocznych

7. endless200

endless200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Tak, wtedy nici z misji pobocznych.

8. ecik3a

ecik3a Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam problem z misją która jest zaraz po zabójstwie 2 aktorek. Ma miejscu zbrodni leży zmasakrowane ciało kobiety, pozbierałem dowody i dalej lipa. nie mam gdzie jechać. pomocy

9. Chris von D

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeden z dowodów to taka mała kula ziemska. Gdy poprawnie ułożysz kontynenty, ona się otworzy i zobaczysz nazwę baru. Chyba tak to było : )

10. matik177

matik177 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mam taki problem że nie rozumiem zakończenia misji The Quarter Moon Murders. To miało związek z wszystkimi wcześniejszymi zabójstwami kobiet ale nie wiem o co chodzi jak już zabije tego zabójce i przychodzi ten szef i coś gada. Jeszcze ten koleś z shotgunem w kościele, mam wrażenie że go wcześniej widziałem ale nie pamiętam kiedy, gdzie i kto to. Może ktoś mi rozjaśnić tą sprawę?

11. michu

michu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    matik177, już wyjaśniam:
    Jest to seryjny morderca, który zabił te wszystkie kobiety. To Garett Mason, barman z Bamba Club - zabójstwo Celine Henry("Red Lipstick Murder" bodajże). Jest on bliską rodziną wysoko postawionej osoby w Stanach. Twój szef mówi, że ta sprawa przez to nigdy nie ujrzy światła dziennego i że wszyscy ci których złapałeś jako morderców tych kobiet zostaną po cichu wypuszczeni na wolność. Bierz się za naukę angielskiego stary, bo nie ma radości z gry gdy nie rozumiesz o co w niej chodzi.

12. Kat

Kat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    ja mam pytanie bo chce zrobić achiviement i polega na przejściu wszystkich spraw na 5 gwiazdek, teraz aktualnie mam misje Fallen Idol i zawsze mam 4 gwiazdki a robię wszystko dobrze.Może mi ktoś powiedzieć co trzeba zrobić żeby dostać tę 5 gwiazd?Czy uszkodzenia samochodu i miasta sa brane pod uwagę? i jakie sa kryteria dostawania gwiazd?Pozdrawiam i bardzo prosze o pomoc

13. Tomalone

Tomalone Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin / Manchester
    również miałem problem z tą misją, polecam youtube

http://www.youtube.com/watch?v=wpOG-V9ZQeI

trzeba odpowiednio poprowadzić ostatnie przesłuchanie Marlona Hopgooda, co do kryteriów to uszkodzenia miasta i samochodu również są brane pod uwagę

14. Kat

Kat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    ja właśnie robiłem tę misje z yt bo robię już 3 raz. a yt gosc ma 5 gwiazdek.Ja miałem uszkodzenia miasta 400$ i samochodu 1,500$ dowodów i tych przesłuchań miałem 16/16 i 18/18. Więc to wina tych uszkodzeń tylko?> A jeżeli chodzi jeszcze o to ze gangsterzy chcą Cię zabić to możesz ich zabić czy musisz uciekać żeby wskoczyłą Ci 5 gwiazdka?

15. Tomalone

Tomalone Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin / Manchester
    no za dużo uszkodzeń, musisz mieć 18/18 dowodów, jak się rozprawisz z gangsterami to nie ma znaczenia

Wczytywanie...

Poleć forum