1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

L.T 2.0, Dash 13599 i aktualizowanie ?!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez z0nk31, Październik 17, 2011.

1. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Witam
    Mam nadzieję że to będzie odpowiedni dział do mojego problemu, jeśli nie to proszę pokornie moderatora o przeniesienie :)

A więc

Mam L.T 2.0, dashboard 2.0.13599.0 i stwierdziłem, że nic nie stanie na przeszkodzie żeby lognąć się do XBL, jakiś motyw może pobrać czy cuś a tu.... PROSI OD AKTUALIZACJE !

"Jest dostępna Aktualizacja systemu za pomocą usługi Xbox Live. Jeśli odrzucisz aktualizację nastąpi wylogowanie z usługi. Więcej informacji.... [bla bla bla]
    Czy chcesz teraz dokonać aktualizacji ?"

To jak to w końcu jest, staram się być na bieżąco a przeoczyłem nową wersję dashboardu ?
    Czy może ta aktualizacja to nie jest nowy dash tylko coś innego...
    Dodam że mam nowego Batmana a wiem że jest jeszcze dłuuuugo długo przed premierą i raczej.... Chyba nie zaktualizuję :D

A co wy o tym myślicie ? Aktualka dasha czy tylko osiągnięć itp ?
    Czy w związku z tym batmanem mogę sobie narobić problemów ? Miałem już kiedyś gry przedpremierowe (np. Alan Wake) ale nie łączyłem się z XBL i trochę mi nie zależało.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Starasz się być na bieżąco, a przeoczyłeś aktualizację dasha. 2.0.13599.0 nie jest już najnowszym. Jak grasz w Batmana to lepiej do XBL się nie loguj, ryzykujesz...

4. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    to jaki jest teraz numerek dasha i jaki firmware LT jest potrzebny do obsługi tego najnowszego ? bo domyslam się że jak zaktualizuje to L.T 2.0 pojdzie sie.. pójdzie precz :D ?

5. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Najnowszy dash to 2.0.13604.0 - aktualizacja była w zeszłym tygodniu. Jeśli chodzi o flasha to wszystko chodzi po staremu, LT 2.0 lub niżej. Aktualizując konsolę nie stracisz LT 2.0 więc możesz śmiało robić update. Nie mniej jednak tak jak powiedziałem, jak już się gra w gry przed premierą to lepiej z XBL sobie dać spokój do dnia premiery :p

6. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Na pewno nie usunie mi przeróbki najnowsza aktualizacja ?

7. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    na 100 % ci nie usunie, a nawiasem mowiac do batmana nie jest potrzebny dash 13604 mi chodzi na 13599

8. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    skoro tak twierdzicie to temat do zamknięcia, dziękuje i miłej nocy życzę :)

Wczytywanie...

Poleć forum