1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

L4D2/ BORDERLANDS XlinkKay

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pietrasz, Styczeń 10, 2010.

1. pietrasz

pietrasz Guest

Witam, pograłby ktoś ze mną na XlinkKay w L4D2 lub w borderlands?? bo bardzo mi się nudzi..... :shisha

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macia

Macia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wybaczcie, modzi, że odkopuje temat sprzed miesiąca, ale mogły by się tu wpisywać osoby chętne do gry, bo wszyscy na xlinku tylko w MW2 grają:( Ja chętnie zagram w L4D2 (powiedzmy, że reprezentuję średni poziom) i Borderlands (a tu już noobie totalnie;)) Mój nick na xlink: Macia
    edit: aha, wyczytałem, że opcję system link ma też fifa 09, może to ktoś potwierdzić? Bo nie ukrywam, że pokopałbym sobie po sieci wirtualną piłeczkę:D

4. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam
    Ja bardzo chętnie pogram w Borderlands i tylko w tą gre. Ale jak już zaczniemy grać to chciałbym ją do końca przejść.
    Odezwij się na gg 1963278 to obgadamy szczegóły.

Wczytywanie...

Poleć forum