1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LA Noire : Nagrywanie,firmware napędu

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Malinbox, Lipiec 22, 2011.

1. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Witam !
    Z tego powodu że dawno mnie tu nie było i jestem 100 lat za wszystkimi aktualnymi pojęciami xboxowymi to chciałbym się spytać o kilka rzeczy:
    1.Ściągam LA Noire i moje pytanie to czy ktoś ściągał tego torrenta jak tak to czy działa :) LA Noire XBOX360 Region Free disk 2 (download *******) - nie będę kradł (oczywiście to disc 2 ale chodzi mi o cały "pakiet" tego użytkownika)

2.Zakładam że nagrywa się to tak samo jak wszystkie gry ale dla pewności chciałbym się spytać czy na pewno potrzebne jest tylko plik .iso .dvd i program (Cd Clone, Img burn)? Czy trzeba z tym obrazem coś jeszcze zrobić?

3.Gra ta jest w wave 11 i moje pytanie to czy coś będę musiał zrobić z tym obrazem (patchować czy jak to się kiedyś nazywało :p) robić gdy mój firmware napędu to xtreme LT 1.1 (a domyślam się że aktualnie to stary firmware) a mój dashboard to starutka ale poczciwa wersja 9199.

Najbardziej interesuję mnie odpowiedz na pytanie 3 bo jest to dla mnie zagadka :)
    Pytania te kieruję do "zaawansowanych" którzy znają się na rzeczy.
    Jeśli taki temat był to proszę o przeniesienie mnie do niego a ten pozostawiam w rękach moderatorów
    Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. pikusfikus

pikusfikus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1.Poszukał bym innego torrenta , jeśli to już musi być *******. - bo chyba ten nie jest zbyt pewny , sądząc po komętarzach .
    2.Plik iso jest niezbędny ,co do pliku .dvd możesz go samemu stworzyć lub puścić obraz do sprawdzenia w programie abgx , on ci taki plik sam stworzy. Odnośnie obrazu odpowiedz w pkt 3.
    3.Z tego co wiem LA:Noire nie posiada zabezpieczenia AP25 ,oraz jako że masz LT odczyta ci każdy rodzaj Wave bez zająknięcia , tak więc przy obrazie gry nie musisz nic kombinować . Inna sprawa jest wersja Dashboard , może się okazać iż niezbędna będzie aktualizacja - przy czym ostrzegam przed wgrywaniem najnowszej , która kasuje przeróbke .

Jeśli się gdzieś pomyliłem , poprawcie mnie .

4. Malinbox

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Dzięki wielkie ! :)
    A jaki dobry ******* byście polecili mi aby pobrać te gre? Przyznam że po likwidacji praktycznie doskonałego Heavensource.org i tematu na tym forum związanymi z pobieraniem gier stałem się dosyć bezradny i chociaż znam dużo tych stronek ale nie wszystkie są dobrego źródła a jednak dla mnie pobieranie gry ważącej 21 gb to troszke czasu więc nie chciałbym go stracić żeby odpalić pozniej i tu bubel :)
    Co do dashboardu to jednak na to wychodzi że potrzebna mi najnowsza przeróbka która omija te wszystkie zabezpieczenia?

5. frostek

frostek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Starachowice
    Nie sciagaj najnowszego bo Ci usunie przerobki. Poszukaj na necie Dashboarda 12xx (nie wiem dokladnie) ktorego wymaga LA Noire.

6. Malinbox

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Ale chodzi mi że wgram najnowszego xtrema i dopiero później wgram najnowszego dashboarda. Albo zrobie tak jak powiadasz.. musze poczytać jeszcze troche na forum bo jestem bardzo w tyle :)
    Teraz chodzi mi aby znaleźć jakiś dobry ******* z grą bo z tego co wyszukuje to same fake z wyczytanych komentarzy :/ dlatego bardzo bym prosił o podanie jeśli nie linku z grą to przynajmniej dobrej strony z torrentami i aby LA się na tej stronie znajdowało :) Dzięki za poprzednie odpowedzi i pozdrawiam :)

7. Malinbox

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    L.A. Noire FULL [Region Free] [ENG] - TnT ******* - Polski katalog torrentw A ten *******? Chyba jest w porządku z tego co widze.
    A co do dashboardu nie usuwającego przeróbki to jest nim wersja 12416 czy muszę ściągnąć jeszcze jakąś wcześniejszą wersję(jeśli taka jest)?

Wczytywanie...

Poleć forum