1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LA Noire Street Crimes

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez turbin, Lipiec 12, 2011.

1. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,

mam problem w tej grze. Nie potrafię odnaleźć 5 ostatnich street crimes (hot property, accident prone, bus stop shooting, cafe holdup, paper sack holdup). Gdy wchodzę w free roam na płytkach 1 i 2 to mam napisane że skończyłem już je. Gdy wchodzę we free roam z płytki 3 i jeżdże po miescie to mam tylko co jakiś czas zawiadomienia o tych które już ukończyłem. Wie ktoś gdzie są te pozostałe, jak je odblokować?

Ed. Dobra już je znalazłem, na nowo przeszedłem miejsce The Gas Man i A Walk in Elysian Fields z teczki Arsons. Chodziło o to żeby na każe miejsce z notatnika jeździć samemu a nie kazać jeździć partnerowi. Po przejściu tych dwóch spraw, Street Crime były dostępne we Free Roam.

Wczytywanie...

Poleć forum