1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

la noire wersja i dwa pytania

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez spraco, Maj 22, 2011.

1. spraco

spraco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam do was takie pytanie pobrałem grę z tą wersją:

LA Noire XBOX360 Region Free Disk 1 P2P i czy do tej wersji do płyt 2 3 trzeba patcha dogrywać?

i czy jak zawoła o aktualizacje do zezwolić? nie zablokuje to gier bez ap 2.5?

i ostatnie jak będę miał 3 płyty to instaluje na dysk od 1 do 3 a później gram tylko z 1 czy po iluś tam misjach poprosi o płytę to wsadzam np 2?

proszę o odp wiem że tematy podobne były ale nie znalazłem odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odpowiedzi nie znalazłeś,bo nie chciało ci sie ruszyć ****.
    Problem przejechać płyte ABGXem żeby znaleźć odpowiedź do pytania pierwszego ?
    Do drugiego masz praktyczne co stronie w temacieo l.a odpowiedź
    Na ostatnie nie, ale o tym też pisali.

Wczytywanie...

Poleć forum