1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poradnik łączenie konta

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pikey4, Maj 21, 2014.

1. pikey4

pikey4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ropa, Poland
    siema mam BF4 na xboxa 360 na konicie Y a mój kolega ma BF4 na koncie X. obydwaj chcemu kupić dodatek premium lub wybrany. i pytania
    1. czy możliwe jest żeby 1 kod wykorzystano na xboxie a potem na PC (lub na odwrót)
    2. jeśli to nie jest możliwe czy można zrobić by konto kolegi miało dwóch żołnieży tego z xboxa i PC (mój i jego) bez zakładania nowego konta na xboxie (połączyć na battlelogu moje konto Y i jego X)

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28

na pewno jak zakupisz dodatek do BF 4 premium wersję na x360 i zainstalujesz ją to można spokojnie to samo pobrać na XO , na innym koncie na tej samej konsoli XO także będzie dostępne

4. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przecież Xbox i PC to dwie różne platformy. Kody nigdy nie zadziałają...

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum