1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Łączenie plików do .iso i .dvd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Majorka636, Styczeń 7, 2012.

1. Majorka636

Majorka636 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Szukałam podobnego tematu i na razie nie znalazłam :/ ale tyle tych stron że jeśli coś podobnego jest i nie zauważyłam to proszę o link :)
    Mam problem tego typu że mam grę podzieloną na 7 części, po ok. 1 GB każda, pliki spakowane - .rar, i nie wiem co z nimi zrobić żeby stworzyć folder z plikami iso i dvd. Najpierw próbowałam połączyć te 7 części za pomocą programu dziel i łącz pliki i rozpakować - wtedy plik rozpakowywał się znowu do połączonych 2 części. Próbowałam też wypakować każdy po kolei do jednego folderu - ale za każdym razem pyta mnie czy zamienić wcześniej wypakowany plik na ten który wypakowuję teraz. Nie wiem co odpowiedzieć i nie mam pomysłu jak problem rozwiązać. Pomoże ktoś?
    Problem 2. Gra składająca się z ok. 80 plików po ok. 100mb, z czego połowa plików to pliki .rar a druga połowa to takie typowe pliki, które gdy gra składa się tylko z nich to wystarczy połączyć, rozpakować i już jest folder z iso i dvd. No więc 2 rodzaje plików - też nie wiem co z nimi zrobić żeby stworzyć folder iso i dvd. Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak są w paczkach .rar to wystarczy jeden rozpakować i wszystko się rozpakuje.

4. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem czy dobrze rozumiem bo trochę się zakałapućkałeś. Pobrałeś 7 plików w rozszerzeniem .rar Wypakowujesz i wypakowały się pliczki po 100 MB. Na jeden pliczek wśród tych z rozszerzeniem .rar Klikasz prawym i wypakowujesz po raz drugi. Po procesie powinieneś mieć obraz .iso i .dvd.

5. Askatras

Askatras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Naciśnij rozpakuj tutaj.Powinny wypakować się 2 pliki .iso oraz .dvd
    Wypalasz plik .dvd

6. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    tak powinien być na 100% obraz .iso i lun plik .dvd. Jak nie ma pliky .dvd to przepuść .iso przez ABGX a on stworzy plik .dvd

7. Majorka636

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To znaczy mam sobie rozpakować tylko jeden plik z siedmiu i po rozpakowaniu (w tym folderze jest plik iso i dvd) mogę juz normalnie nagrywać na płytę?

8. Seban_ZA

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    1. Masz archiwum gry, które ma po 100mb cz po 1gb party.
    2. Wypakowujesz. Gra może być spakowana podwójnie albo raz.
    3. Zapewne masz grę spakowaną podwójnie czyli raz wypakowujesz i wtedy wypakowane pliki ponownie wypakowujesz

9. Majorka636

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hehe, no jak dziewczyna tłumaczy to można się zakałapućkać ;)
    Otóż tu były dwa problemy - problem z grą gdzie było 7 plików i wszystkie rarem już się rozwiązał (poprostu nie wiedziałam że rozpakowując jeden rozpakowują się automatycznie wszystkie).
    Został problem z drugą grą - ok. 80 plików, z czego 40 to pliki rar, a pozostałe to pliki z rozszerzeniem .r30 .r31 .r32 itd. aż do .r77 i teraz właśnie nie wiem jak to połączyć bo to są dwa różne rodzaje plików, i jak z tego stworzyć folder z iso i dvd :)

10. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    spróbuj zrobić tak jak z pierwszą grą ;)

11. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie, rozpakowywujesz tylko jeden.

12. Seban_ZA

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    te drugą grę masz podwójne spakowaną, jak wypakujesz pierwszy raz to pojawiają się "40 to pliki rar, a pozostałe to pliki z rozszerzeniem .r30 .r31 .r32 itd. aż do .r77" i tu musisz znowu wypakować pliki rar i po problemie

13. Majorka636

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc :* pomogło :) ewentualnie jakby ktoś jeszcze wszedł na wątek to mógłby mi odpowiedzieć na jeszcze jedno pytanie - wypaliłam tą drugą płytkę ale wyskoczyło mi "płyta nie jest obsługiwana" - dodam że gra ma większy rozmiar niż płyta. Czy to, że nie udało mi się jej nagrać może wynikać z tego że najpierw przepuściłam ją przez abgx? Bo gdzieś wyczytałam że chyba te gry z zabezpieczeniami xgd3 nie powinny być przez to przepuszczane :/ jeśli rzeczywiście tak jest to czy powinnam usunąć folder z plikami iso i dvd i jeszcze raz rozpakować te pliki żeby były "świeże"?
    Dzięki jeszcze raz za chęci pomocy :D

14. misiek12m

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Jaka masz wersje ixtreme?
    Sent from my HTC Desire using Tapatalk

15. Majorka636

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli zadałeś mi pytanie o przeróbkę to mam LT 3.0, na inne techniczne pytania dot. konsoli chyba nie będę znała odpowiedzi :D

16. misiek12m

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    O jaka grę konkretnie chodzi? Jest to pewnie gra xgd3 i aby ja wypalić w 100% potrzebna jest nagrywarka lite on ihas. Możesz nagrać to na zwykłej nagrywarce, ale nie będziesz mogła zainstalować gry na dysku. W dziale iso masz poradnik jak to nagrać;-)

17. Majorka636

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi mi o nowy fitness evolved 2012, mam nagrywarkę lite on, ale nie wiem czy to to samo czy lite on ihas ;) a na dysku nie chcę tej gry, bo mam małą pojemność, wystarczy mi żeby było na płycie :)

18. misiek12m

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Zobacz w menadżerze urządzeń jaki to lite on dokładnie. Musi być wersja x24 b o ile dobrze pamiętam np. najpopularniejszy 124b. Jeżeli to inny to Po prostu nagraj wg poradnika, który jest na tym forum i graj z płyty;-)

19. edek78

edek78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam pobrałem grę Avatar lecz siedem partów jest z rozszerzeniem .iso.
    W jaki sposób mogę je scalić-wypakować na jeden plik .iso i .dvd
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum