1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Łączniki audio

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sloniu, Grudzień 5, 2008.

1. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Nie wiem czy dobrze zaplanowałem podłączenie xboxa360 do głośników PC.
    Video HDMI-DVI,
    1) Rozbrajam kabelek component i mam 2 chinche Audio oraz 2 Video. Biore audio
    2) Przejściówka Chinche-Jack.
    3) Jako że mam głośniki [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Creative 2.1 Inspire P380 to musze mieć chyba łącznik Jack-Jack żenśkie?
    4) Do subwoofera jacki
    5) Będzie dzwięk?

Pkt 3- Musze mieć jeszcze łącznik jack jack bo musze jakoś sterować głośnością :)

Poprawcie mnie albo poradźcie... :)
    [/SIZE][/FONT]

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    a więc... : :)
    nie rozbrajasz componenta bo component jest nierozbrajalny są to 3 chinche od obrazu. rozbrajasz zwykłe łącze audio-video i stamtąd bierzesz audio (poza tym do komponenta zawsze osobno idzie dzwięk i to właśnie to te kable). poza tym nie rozumiem w czym tkwi problem? a o łączce to mówisz chyba takiej: http://www.allegro.pl/item483603404_gniazdo_gn_gn_lacznik_jack_3_5mm_stereo_fv_m2l.html więc jak połączysz to powinno śmigać :D

Wczytywanie...

Poleć forum