1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ładowanie pada

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Aras64, Styczeń 20, 2009.

1. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Witam!
    Mam mały problem jakieś pół roku temu kupiłem bezprzewodowego pada oczywiście M$ grałem cały czas na paluszkach ale niedawno dokupiłem zestaw Play & Charge (czy jakoś tak) akumulatorek nie chce się ładować ale czasami chyba z 2 razy go naładowałem w pełni ale zazwyczaj świeci się przez chwile czerwona dioda a potem zapala się zielona doszedłem do tego, że ładuje się tylko jak jest czerwona (wiem bystry jestem :D ) nie wiem może ktoś wie co trzeba zrobić aby paliła się czerwona. Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    z tego co wiem to trzeba to tylko podlaczyc do konsoli i pada, konsola ma byc właczona i tyle, moze wadliwy sprzet sie trafil?

4. marcin666

marcin666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    A nie lepiej "jechać" na ładowarce + akumulatorkach. Kupiłem niedawno ładowarkę GP + 2 akumulatorki 2100 mAh za 39 zetów .Trzymają spoko ,aż się zdziwiłem ,że tak długo.

5. liqid

liqid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja mam 2 pady i 6szt akumulatorkow. laduje je ladowarka ktora moze naladowac jednoczesnie 8 sztuk.
    akumulatorki trzymaja mi dluzej niz dobre baterie. kupilemz allegro 3200Ahm.
    wszystko wyszlo mnie ok 60zl z wysylka. i najlepsze jest to ze mam w obu padach akumulatorki + 1 komplet zapasowych. a wszystko w cenie 1 zestawu play & charge. dkupujac jeszcze komplet akumulatorkow tak aby byly na zmiane do obu padow jeszcze bym sie zmiescil w tej cenie. kumple kupil ten zestaw i ma no niby fajnie ale co za frajda latac z kablem.. a akumulatorki zmeiniam raz na 1-2 tyg. wiec kupowac po to aby miec ORYGINALNE wcale nie wychodzi lepiej tymbardziej ze ten akumulator z zestawu naturalnie trzyma krocej niz Dobre baterie.

Jesli chcesz sprawe zalatwic jeszcze taniej kup Akumulatorki ladowane poprzez USB (maja odpinany jeden koniec z gniazdem USB wpinasz do konsolki i tyle) tyle ze ladujesz max 2szt na raz.

to tak na pzryszlosc.

Wczytywanie...

Poleć forum