1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lag w oryginalnej grze (jąkający się dźwięk)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zdechlak, Grudzień 18, 2008.

1. zdechlak

zdechlak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Raz na jakiś czas, bardzo rzadko, może 1,5x na godzinę (półtora raza na godzinę) zdarza mi się grając w MK vs DC universe, zwykle przy wyborze postaci usłyszeć zająknięcie się dźwięku, typu jak jest np wybierany SCORPION to będzie z głośników wydobywało się coś w stylu SCO SCO SCO SCO SCO RPION

co to może być, czy to normalne w xboxie 360?

mam konsolę od 3 tygodni, grę od dwóch, dodam tyle że konsola jest nowa, ze sklepu, wersja premium 60 GB, a grę wgrałem na dysk twardy, boję się że takie usterki nie są normalne, to wręcz LAG, czy lagi muszą oznaczać coś groźnego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    sprawdź grając bezpośrednio z płyty. ale żeby tak zrobić to musisz usunąć grę z dysku

Wczytywanie...

Poleć forum