1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lagi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dziend0bry, Sierpień 22, 2010.

1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    jasna cholera. mam lagi w cod4. co chwile. nowy serwer. i po 4 minutach lag, problem z lacznoscia, rzuca mnie po mapie i wywala do menu. a ja tu kurde mam juz killstreak 6 a tu nagle takie cos......... mam nesotrade 1mb i nikt nie korzysta z internetu

http://translate.google.pl/translat...on+interrupted+cod+mw+xbox+live&hl=pl&prmd=df

mam to samo

2. Lotnik421 Xbox One

3. pwn3r1337

pwn3r1337 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    może po prostu trafiasz na słabych hostów :)?
    mam neo 2mb i jakoś żadnych problemów nie odczuwam...
    oczywiscie zdazaja sie lagi ale mało odczuwalne i tylko w niektorych grach
    a jak z lagami na PC (jesli masz neo na pc i x-a)? skacze ci ping albo te sprawy?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    NAt masz otwarty?

Poleć forum