1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lagi!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wymemlany, Maj 10, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wymemlany

wymemlany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam.
    Niedawno temu miałem przemeblowanie, wcześniej xboxa miałem obok komputera i miałem go połączonego kablem ethernet z routerem.

Teraz xbox jest w drugim końcu pokoju więc nie mam jak go połączyć kablem ethernet z routerem więc łącze się z wi fi moim.
    Lecz po włączeniu meczu w Fifa 13 są straszne lagi, na Ultimate Team gdy wyszukam przeciwnika są zawsze są zielone kreski, lecz mecz muli.

Co zrobić żeby nie mieć lagów?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kierownik94

Kierownik94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wierzbiec
    Albo zrób sieć do xboxa przewodowo, kabel ethernet nie jest drogi KABEL SIECIOWY LAN ETHERNET RJ45 CAT5E 20M (3207012951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo kup takie ustrojstwo Winstars WS-WN518N2 wzmacniacz sieci Wi-Fi AP (3212675899) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo mocniejszą antene do routera . Jeśli masz moc antent 2dBi to będą lagi nie wiem czemu ale są słaba antena lub zakłucenia. Wsytarczy jedna ściana i sygnał wariuje mam ten sam problem gdy próbuje połączyć tableta z routerem w innym pokoju

4. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Kupić kabel ethernet albo zbliżyć router. Chociaż najpierw napisać JAKI to router bo wina może leżeć w nim samym.

Zwykłe naciąganie na $.
    Powinieneś dostać nagrodę Darwina.

5. wymemlany

wymemlany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    router to D-Link GO-RT-N150

dziś robie znowu przemeblowanie i bede miał tak samo jak wtedy ;d

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Xboxa 360 najlepiej mieć podłączonego kablem ethernet, po wi-fi to różnie bywa może coś zakłóca sygnał i występują lagi.

7. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    ja mam wifi max sygnał i żadnych łagów. A sieci tu nie brakuje wifi

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.