Lagi

swiezak

Świeżak
Świeżak
Witam,posiadam internet tp 6mb/s . Konsole mam podłączoną kablem ethernet do liveboxa. Od jakiegoś czasu nie mogę grać w zadnego cod'a,ponieważ mi laguje,mam tylko 2 kreski zasiegu(tego,ktory pokazuje się w codzie). Dodam ,iż mam tylko podlączonego lapka do liveboxa,na ktorym wszystkie programy p2p są wyłączone(brat tylko uzywa przegladarki). Dodam też ,iż gdy gram w bf3 i payday2 to prawie wogóle nie laguje.Pare tygodni temu jeszcze normalnie mogłem grać w coda bez żadnych lagow . Oczywiście laptop korzystał z internetu. Resetowałem i nic. Kiedy latop nie pobiera internetu to mam nadal tylko 3 kreski zasiegu,choc powinny byc wszystkie i dalej mi pomaga.To nie wina serwerów,bo kumplom nie laguje. HELP!
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niestety architektura sieciowa coda jest po prostu tak napisana, tu lagi nie wynikają z twojego słabego łącza, lecz wszystko jest zależne od połączenia jakiego masz z hostem gry. Jeżeli taki problem masz w Cod bo2 to jest tam opcja szukaj meczu według najlepszego połączenia, wtedy znajdzie tobie hosta z którym będziesz miał najszybsze połączenie, lagi powinny ustąpić, w grach takich jak BF3 lagów nie masz ponieważ są dedykowane serwery z którymi połączenia masz stałe a ping na równym poziomie.
 

swiezak

Świeżak
Świeżak
Dzięki..hmm chyba nawet mam Cię w znajomych na xbox live :D
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ta ?? jaki masz Gamertag?
 

swiezak

Świeżak
Świeżak
Masakrator136 ... wiem ,głupia nazwa,ale napisałem ją spontanicznie i nie wiedziałem,że kolejna zmiana tagu jest płatna ;/
 

Do góry Bottom