1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lagowanie w Dark Souls

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Dominus PL, Czerwiec 1, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Witam, jako iż ściągnąłem Dark Souls w ramach akcji GwG chciałbym się zapytać na temat optymalizacji gry. Słyszałem już kiedyś na ten temat, lecz myślałem, że będzie występował sporadycznie a tu moje zdziwienie.. jak się okazało już w pierwszych lokacjach możemy pooglądać grę w paru klatkach na sekunde. I tu moje pytanie, mam mało miejsca na dysku - może to być przyczyna ? Czy jednak to czysta wina optymalizacji ? :)
    Pozdrawiam. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    nope, optymalizacja, grałem w ds na 3 konsolach na każdej tak samo :p zależy też od lokacji jedne działają ok, a np. w Blighttown masz pokaz slajdów :p

2 użytkowników lubi ten post.
  4. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Czyli kolejne dodatki do trudności gry które utrudniają rozgrywkę. :D
    Dzięki, do zamknięcia. :D

5. Spersen

Spersen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No ale to jest naprawdę tragedia. Zacząłem swoją przygodę od Dark Souls 2, wiedziałem że będą dawać pierwszą część za darmo, pomyślałem super. Ale po 8 godzinach grania mam już dosyć co druga lokacja muszą być jakieś miejsca gdzie są zwisy, chciałem zabić Sifa nie da się bo gra laguje, max 15fps. Do tego postać ma czasami chęć w czasie sprintu do zatrzymywania się w miejscu, oraz do chodzenia truchtem. Chyba sobie odpuszczę dalsze granie, i zacznę bawić się w NG+ w DkS 2.

6. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.