1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lagujący Xbox One na przykładzie gier.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Zegatrik, Lipiec 16, 2015.

1. Zegatrik

Zegatrik Guest

Witam,

Jestem od niedawna właścicielem konsoli i mam parę pytań. Otóż oglądam filmiki w necie i Fify i Wiedźmin a i w obu przypadkach nie dostrzegam zauważalnych przycięć jakie to są u mnie. Czy podczas zbierania ziół w wiesku również macie po kliknięciu a taki bardzo malutki ale jednak lag? Jest to bardzo delikatne przecięcie, oglądałem stream na twichu i tam tego nie było. W fifa w menusach podczas przełączania się między zakładkami Centrala a Graj również nie odbywa się to super plynnie, zerknijcie na filmik. Sprawdźcie czy u was jest tak samo.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum