1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lagujący Xbox One na przykładzie gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zegatrik, Lipiec 16, 2015.

1. Zegatrik

Zegatrik Guest

Witam,

Jestem od niedawna właścicielem konsoli i mam parę pytań. Otóż oglądam filmiki w necie i Fify i Wiedźmin a i w obu przypadkach nie dostrzegam zauważalnych przycięć jakie to są u mnie. Czy podczas zbierania ziół w wiesku również macie po kliknięciu a taki bardzo malutki ale jednak lag? Jest to bardzo delikatne przecięcie, oglądałem stream na twichu i tam tego nie było. W fifa w menusach podczas przełączania się między zakładkami Centrala a Graj również nie odbywa się to super plynnie, zerknijcie na filmik

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja na tym filmiku nie widzę nic dziwnego. Według mnie jest ok.

4. Zegatrik

Zegatrik Guest

No właśnie jest minimalny lag nie jest to super płynne. Wszystko było by ok gdybym nie widział jak kolesie grają ma YouTube i tam odbywa się to płynniej. Sorry dodałem dwa posty przez przypadek ( pisze z koma). Już zaroportowalem tamtego posta

5. migot

migot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    spokojnie patrzylem teraz u mnie dziala tak samo jak u cb ;p Mozliwe ze mial plynniej ten gosciu ktorego ty ogladales ale moze dlatego ze mial jakals wersje z przed aktulanego patcha czy cos takie rzeczy zdazaja sie ze w tym patchu menu czy inne tego typu dzialaja plynnije, ale tak jak wspomnialem patrzylem teraz u sb i dziala mi tak samo jak u cb wiec spokojnie

6. Zegatrik

Zegatrik Guest

Spoko, dzięki za odpowiedź, mam iksa od niedawna i jak to zwykle bywa na początku jestem na niego wyczulony ;)

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe :). Człowiek wyczulony to później na wszystko zwraca uwagę :). Bez obaw działa normalnie.

8. Zegatrik

Zegatrik Guest

Dokładnie, teraz np jestem na etapie teorii ze fifa na ps3 jest jakaś bardziej sterowna, piłkarze bardziej podają tam gdzie bym chciał heh tak jakby analog był mniej czuły

9. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Każda kolejna odsłona fifa miała różne sterów

Wczytywanie...

Poleć forum