1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lair of Shadow Broker - Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ranven, Luty 19, 2011.

1. Ranven

Ranven Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, :)

Mam problem z tym DLC, a konkretnie jego zakupem. Mam wersje ENG gry, problem w tym, że żeby pobrac ten DLC z marketplace'a, trzeba miec dostep do angielskiego marketplace, a region konsoli (nie chodzi o ten wybierany w ustawieniach konsoli!) zmieniłem na stronie xbox.com z uk na pl :( Można to zrobic tylko raz do roku. Jedyna opcja na chwilę obecną to zalozyc nowe konto (bo o region konta wlasnie chodzi) na uk, ale wszystkie save'y, takze z me 1 idą w przysłowiowe dupu :(

Czy jest jakakolwiek rada by moc pograc w ten dodatek na xbox 360?

2. Lotnik421 Xbox One

3. lszk

lszk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Załóż konto na usa, ściągnij, przeloguj się na swój profil i możesz grać normalnie.

4. Ranven

Ranven Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm, plik nie jest powiązany z kontem? Chociaż to wymaga wbicia ms pointów na konto na uk co mam, chociaz to i tak wyjdzie rozsądniej niz czekanie na gwiazdke z nieba. Jak to zadziala masz u mnie piwo :)

5. lszk

lszk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zadziała, bo pliki są przypisane do konsoli, a nie profilu.
    Swoją drogą, ten dodatek nie jest warty aż 800 punktów :/ Fakt, ma podwyższony poziom trudności, ale jest strasznie krótki.

Wczytywanie...

Poleć forum