1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LAN XBox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez InfernoAK15, Grudzień 29, 2012.

1. InfernoAK15

InfernoAK15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich konsolowców. Konsolę mam od dosyć dawna, ale na forum trafiłem dopiero teraz. Mam taki problem:
    Chcemy z kumplami zrobić maraton Halo 4 w więcej niż 4 osoby i do tego musimy posłużyć się siecią LAN. Ja mam konsolę nieprzerabianą (i będę grać na oryginalnej grze) a kolega ma konsolę przerobioną (będzie grać na pirackiej grze). Czy w ogóle będzie możliwe takie połączenie (oczywiście net wyłączony). Jeśli tak czy konieczna jest ta sama wersja gry, będę musiał usunąć aktualizację? Czy jeżeli stworzyłem na swojej konsoli mapkę forge to będziemy mogli ją odpalić na dwóch konsolach (na XBox Live nie było to koniecznie, reszta osób "podczepiała" się do danej osoby i można było spokojnie grać)? Może macie jakieś uwagi, czy powinienem na coś zwrócić uwagę przy "zabawie" z Lanem? Z góry dzięki ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
    Jeżeli wszyscy jesteście podpięci pod tą samą sieć to raczej powinno dać rade .

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
  5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: LAN XBox 360

Zonk przestan, zrob cos zanim napiszesz.

Wersje gier musza byc takie same, laczycie sie zaklada jeden hosta i podlaczacie sie.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum