1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

lapek 3500 zl?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez owned444, Sierpień 25, 2009.

1. owned444

owned444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bp/anglia
    witam szukam lapka do 3500zl . nie ma on sluzyc do gry w najnowsze gry ale do ogladania filmow neta etc. czasami tylko w jakas gierke. zastanawialem sie nad acerem 6935g . ale moze cos doradzicie . podziekowania oczywiscie za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jako, że siedzę bardzo w tym temacie to polecam Ci:
    - Lenovo Y530 z T4200/GF9600GS/LED - bardzo solidny sprzęt i doskonale wykonany z doskonałą kulturą pracy
    - Dell Studio 1555 - bardzo lekki, do tej ceny można dostać z gwarancją NBD, karta graficzna wystarczająca
    - Lenovo Y550 - laptop, na którym już pograsz w nowości i jest ogólnie ciekawy. za 2700zł możesz mieć wersję z T4200. Bardzo dobre wyposażenie w super cenie
    - MSI EX625 - maszynka typowo do gier w tej cenie. Jednak ma problemową kartę graficzną ATI HD4670
    - z 17" bardzo dobrą ofertą jest Asus K70IO z Vobisu za 2999zł

Jak masz więcej pytań to zapraszam na priv lub gg (podam na prv jak coś)

4. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Bardzo polecam Lenovo Y530. mam go z INTEL DC T4200, 3GB DDR3, 320GB, GFORCE 9300GS, i matrycy na LEDACH.. ten lapek naprawdę jest super ;] wykonany solidnie, głośniki 4,1 które naprawdę dają super dźwięk jak na laptopa. jest bluetooth itp itp, cichy nie grzeje się ;) bardzo polecam

5. owned444

owned444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bp/anglia
    wiem ze ten lapek jest godny polecenia i wystepuje w lepszej konfiguracji za cene 3000zl ale jedna rzecz mnie odpycha od niego poprostu wyglad niezbyt mi sie podoba

6. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    wygąd to kwestia gustu, ale dla mnie właśnie jego wygląd jest oldschoolowy ! na plus oczywiście, ciemno wiśniowy pulpit w poprzeczne prążki prezentuje się znakomicie, no i ta pokrywa z splotu włókna, naprawdę wyróżnia się w czasach gdzie prawie wszystko jest malowane palcującym się pianinowym czarnym lakierem ..ale tak jak zawsze, wygląd to kwestia gustu , a o gustach się nie dyskutuje, mogę dodać tylko tyle że na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach w necie ;)

7. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Lenovo y530 jest ok więc mogę go polecić bo sam się nad nim zastanawiałem tylko że ja własnie chcę kupić coś mocnego i dlatego odpadł.. Nie podoba mi się tam jedynie ukryta partycja z instalką windowsa, zresztą poczytaj o tym. A jeśli wygląd ci nie odpowiada to zastanów się nad Y550. Podobno potrafi wytrzymać 5h na luzie i ma multitouch na gładziku może to przydatne będzie.

Wczytywanie...

Poleć forum