1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LAPTOP a nagrywanie XGD3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez OROPAC, Kwiecień 22, 2013.

1. OROPAC

OROPAC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam! Mam laptopa SONY VAIO VGN-NW100 i mam takie pytanie co bym potrzebowal zeby nagrywac gry xgd3. Chodzi mi jaka nagrywarke i ewentualnie jak ja podlaczyc. Zanim weszlo xgd3 nie mialem zadnego problemu z nagrywaniem gier. Koles ktore mi teraz nagrywa gry tez chyba niezbyt wie o co chodzi bo jak próbuje nagrac gre na dysku wyskakuje komunikat o "nie autoryzowanym dysku", czyli on rowniz robi cos nie tak. Chcialbym znowu sam sobie gry nagrywac jesli w ogole jest taka mozliwosc na tym sprzecie. Dzieki z gory za pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Przenoszę.

4. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja nagrywam zwykłą i mi działają ale warunek do gier xgd3 jeśli wogóle Ci będą działać to musisz mieć dysk lub pena gra musi być po prostu zainstalowana i do tego trik z mp3 . Napisz jaką masz przeróbkę

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Ale z civ ci i tak nie dziala. Polecam zobaczyc czy nagrywarka zgodna z pay tools . Xgd 2 sobie na swojej nagrywac i bedzie oki. Xgd 3 zalecane liteon ihas rev b z lt max . Jak zwykla to grac z plyty lub mp3fix. I ihasa podepniesz do laptopa przez adapter usb sata

Wczytywanie...

Poleć forum