Laptop Acer 5737Z + PLAY 7,2 mb/s

Nesta

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Mam do sprzedania laptop, nie posiada usterek, jest ładny i porządny, gdyż udało mi się na nim uruchomić GTA IV. W zestawie jest jeszcze gwarancja na kilka miesięcy oraz internet z sieci PLAY o prędkości >7,2 mb/s. Cena jest do uzgodnienia, lecz prosiłbym o realnych i nie oszukujących klientów. Cena to ~2200 zł. (mogę trochę opuścić na nowy rok ;))

LISTA IDENTYCZNYCH LAPTOPÓW JAK MÓJ NA ALLEGRO!

DOBRA OKAZJA, GDYŻ IDENTYCZNE LAPTOPY NA ALLEGRO SĄ O ~100 ZŁ DROŻSZE, A NIE POSIADAJĄ W PAKIECIE INTERNETU.

WNĘTRZE KOMPUTERA:

Kod:
KARTA GRAFICZNA:
Ge force 9400M G
PROCESOR:
Intel Pentium Dual-Core T4200 (2.0Ghz, 800 Mhz FSB,1MB L2Cache)
RAM:
3GB DDR3
EKRAN:
15.6 Full HD CineCrystal LCD
DYSK TWARDY:
320GB HDD
KAMERKA (wbudowane)
MIKROFON (wbudowane)
SYSTEM:
WINDOWS VISTA
Kilka zdjęć:
GALERIA W SERWISIE ZE ZDJĘCIAMY - KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ!




ODBIÓR OSOBISTY NA TERENIE WARSZAWY, KONTAKT - GG 8848301, w razie czego mogę podać nr telefonu (przez gg)


NIE uznaję kupna na raty!


SERDECZNIE ZACHĘCAM DO KUPNA TEGO LAPTOPU
 

ProVision

Użytkownik
Użytkownik
witam zaoferuje Tobie

Xbox 360 elite praktycznie nowka mega zestaw !!!!! (872843413) - Aukcje internetowe Allegro

wrazje czegos prosze o kontatk 500-340-564
 

Nesta

Użytkownik
Użytkownik
Taa... tylko nie wiem gdzie ty chcesz za czystego x'a bez drugiego padu 1099 zł ... Za tyle to w sklepie nówka jest z grą Forza 3 za 1099zł ... a gra niczego sobie... oferta słaba, do tego musiałbyś mi z 700 zł dopłacić... rofl twój zestaw jest warty max. 1200 zł.. nie sądzę by ktoś był z allegro zainteresowany xbox'em za używkę z grami nie nowymi (nie chcę tu użyć słowa "starymi") Dał 1600 zł...
 

ProVision

Użytkownik
Użytkownik
no nie wiem czy ten xbox jest stary :) jak dzwonilem do Xbox Center mowili mi ze jest z najnowszej produkcji . Po 2 jeden pad jest NIE UZYWANY posiadam pelne ofoliowanie + baterie enerigizer sa orginalnie zapakowane :) wiec konsolka byla uruchomiona 10-12 razy ... Wiec pad 199PLN dalej gry moj kochany sa warte wiecej niz Ci sie zdaje
-Nowe Fable 2 w Epiku 190zl
- GTA 4 okolo 120zl
-Fifa Street 3 90zl
-GOW 2 - 120zl
-Bad company - 90zl

Licząc ze gry w komisach uzywane kosztuja okolo 50-60zl
czyli myslac logicznie 20x50 =1000zl + 50zl =1050zl za uzywane gry w komisie bys zapłacił .

Tytuły gier są praktycznie w wiekszości nowkami :)

Xbox posiada jeszcze folie nie posiada tylko na napedzie gdyz bym nie mogl go otworzyc jest troche zdjeta ale tez jest ..
Wiec xbox jak nowka :)

zestaw gier + moja konsolka + pad = 1600zl to dobra oferta :)

a co do Ciebie to mogłem jeszcze zaoferowac iPoda Toucha 2g 32GB ! wart 700zl + :)
 

ProVision

Użytkownik
Użytkownik
i jesli mozesz wyjasnij o co chodzi PLAY o prędkości >7,2 mb/s. ? ja mam go opłacać ?
 

Nesta

Użytkownik
Użytkownik
Nie ten Play jest na kartę jak komórka, modem jest warty 400-500 zł.

Nie interesuje mnie zamiana na x'a, bo już mam jednego ;)
 

endriu1145

Użytkownik
Użytkownik
no dobra ale za abonament trzeba płacić play'a prawda ;) czy jednak nie :p
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
AUTOR:

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Modem jest wart ok 250zł nowy (za tyle można dostać w Playu jak się bierze starter i korzysta na kartę a nie na abo)
 

Nesta

Użytkownik
Użytkownik
MODKU, nie wprowadzam ludzi w błąd, gdyż za tyle sam go zakupiłem, a modem nie jest taki jak te, które dają w PLAY'u za 250 zł z usb które się psuje, tylko z kablem wzmacnianym podwójną gąbką, modem praktycznie nie do zniszczenia, i nie oszukuję iż warty jest on około 400 - 500 zł.
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
I gdzie ten wzmacniany kabel podpinasz jak nie pod usb? Podał byś chociaż markę i model tego modemu albo link do takich aukcji jak to zrobiłeś z laptopem i gdzie wyraźnie widać że ten laptop nowy kosztuje 2200 - ACER 5737Z T6400 4GB DDR3 500GB G9400 WINDOWS (885740647) - Aukcje internetowe Allegro tylko ma więcej ramu i większy dysk.
 

Nesta

Użytkownik
Użytkownik
Taa modem to :
Huawei E220

HUAWEI E220 - 7,2Mb/s - HSDPA - używany (896656419) - Aukcje internetowe Allegro

150 zł, ale to jest na abonament, a mój jest na kartę, doładowywujesz kiedy chcesz, i działa jak Telefon (30 zł - 3 gb transferu, czy jakoś tak ;))
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Sam widzisz: to jest sam modem i jest wart max 150zł a nie 400/500
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
30 zł - 3 gb transferu, czy jakoś tak ;)
Pablooo - nie sam widzisz tylko sam nie wiesz a sprzedajesz.
 

Do góry Bottom