1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laptop Asus 2x 2,1 Ghz 3GB Ram 500 Dysk

Temat na forum 'Wycena ofert' rozpoczęty przez nemo7, Luty 12, 2015.

1. nemo7

nemo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Ile taki zestaw moze byc warty??

Model laptopa to : Asus K51AC QL 65.
    Laptop technicznie jest w stanie idealnym, chodzi cichutko i szybko. Nie wiesza się, nie grzeje, nie wyłącza itp.
    Wizualnie zadbany stan oceniam na 5, nosi normalne ślady użytkowania.
    Matryca bez żadnych skaz. W zestawie znajduje się także oryginalny zasilacz.
    Dodaję torbę gratis!!! Co do baterii nie jestem w stanie określić ile trzyma, gdyż laptop zawsze był używany na biurku pod zasilaczem, ale podejrzewam że krótko jeśli mam być szczera. Laptop znakomicie nadaje się do internetu, pisania prac, niektórych gier, obróbki programów, filmów, zdjęć. Nigdy mnie nie zawiódł.
    Laptop posiada zainstalowane wszystkie sterowniki. Naklejka licencyjna na obudowie Windows 7. Laptop ma zainstalowany właśnie ten system.
    Parametry:
    Model K51AC-QL65
    Procesor Athlon 64 X2 QL-65 (2x2.1 GHz)
    Pamięć 3 GB
    Matryca 15.6" WXGA 1366 x 768
    Błyszcząca
    500 GB dysk
    Napęd optyczny DVD+/-RW Super Multi (DL)
    Zintegrowana grafika
    Karta dźwiękowa High Definition Audio (Azalia)
    2 wbudowane głośniki Altec Lansing
    Wbudowany mikrofon
    WiFi 802.11a/b/g/n
    Urządzenie wskazujące Klawiatura z blokiem kl. numerycznych
    TouchPad
    Porty pozostałe 4 x USB 2.0
    1 x RJ45
    1 x HDMI
    1 x VGA (D-Sub)
    1 x Wejście mikrofonu
    1 x Wyjście słuchawkowe
    Czytnik kart MMC, SD