1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laptop Blue screen

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mati280597, Czerwiec 3, 2014.

1. mati280597

mati280597 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z góry przepraszam za nie odpowiedni dział, ale nie moge tam dodawac postów.
    Otóż mój problem odnosi się mojego laptopa zakupionego nie dawno, gdy chce pograc sobie w jakas bardziej wymagajaca gre np:bf3
    Podczas odpalania gry pojawia mi sie blue screen, ale jest tez tak, ze gra normalnie odpala sprawdzalem na ultra i na niskich wymaganiach i także pojawia mi sie ten Blue screen ;/
    Link do tego co mi sie pojawia: screenSHU - The fastest screen capture ever.
    Parametry Lapka:
    screenSHU - The fastest screen capture ever.
    Model lapka lenovo z710
    Ps: przeinstalowywałem sterowniki karty graficznej, nic nie pomogło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Jaka grafika tam siedzi w tym lapku?

4. mati280597

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Intel(R) HD Graphics 4600
    NVIDIA GeForce GT 745M

5. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    często gdy laptop się przegrzewa wywala blue screena i się wyłącza, jest to jego system obronny. Zainstaluj core temp i zobacz jakich wartości sięga. Możesz też zmienić pastę termoprzewodzącą, wyczyścić wiatraczki i ewentualnie podkładkę chłodzącą pod niego. Na 99% to to.

6. Sowa

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Sprawdź dysk, memtest, na końcu furmark i obserwuj temperatury oraz czy i kiedy (przy jakich temp) wywali blue screena. Ewentualnie wyłącz nvidie i odpal gry i obserwuj czy bluescreen będzie się powtarzał. Nie ma problemów ze sterownikami od grafy przypadkiem? Ostatnio miałem identyczną kartę i objawy :)

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Błąd który jest u niego "nvlddmkm.sys" sugeruje problem z sterownikami karty graficznej .
    Odinstaluj sterowniki, physX i wszystko co związane z kartą. Usuń też folder "\NVIDIA\DisplayDriver".
    I zainstaluj sterowniki, najlepiej najnowsze z www.nvidia.pl

8. Sowa

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    W większości wypadków to nie wina sterownika a samej karty :)

1 osoba to lubi.
  9. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Jest to wina sterowników, przede wszystkim wejdź do biosu i wyłącz kartę graficzną od intela bo może być włączona, usuń stare sterowniki i zainstaluj nowe najnowsze ze strony invidi.

10. mati280597

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdy wyłączyłem nvidie, gra na najniższych obrotach działała, bez blue screena, a jak mam wlaczona nvidie blue screen pojawia sie po ladowaniu nastepnej misji

11. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    stery do karty graficznej mogą takze powodować blue screena , czesto bywa tak ze w starszym kompie,lapku po aktualizacji do najnowszych taki właśnie jest objaw trzeba poszukac starszych lub czekać na odpowiednie poprawki najpewniej zastosować orginalne jakie producent dołączył z komputerem , w innych przypadkach to jakies problemy z hdd, pamiec ram itp w ostatecznosci przegrzewajace sie układy gpu

Wczytywanie...

Poleć forum