1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laptop do 2100

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Styczeń 30, 2016.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Witam
    Wg Was (sklep stacjonarny musi być) jaki laptop kupić do 2100zł. Tak plus minus dla gracza. By wydajnościowo był w miarę najlepszy zachowując przedział cenowy.

moje typy:
    http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-250-g3-i5-4210u-4gb-500gb-w8-1_1.bhtml#opis
    Przeraża mnie karta zintegrowana, mały dysk i procek.. w wersji M byłby lepszy.

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-15-ac052nw-w8-1.bhtml#opis
    Przeraża mnie tylko procek. Bo jak chodzi o grafikę to w tym przedziale cenowym na nic lepszego raczej nie można liczyć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zombisztajn

Zombisztajn Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No tego laptopa to sobie odpuść, na 4GB ramu i zintegrowanej to Ty nie pograsz, ogólnie do tej ceny to będzie trudniej odszukać laptopa na którym pograsz, chyba że nie masz wielkich oczekiwań to coś znajdę.
    Ten drugi laptop nie jest zły, i5 to dobry procesor, napewno lepszy niż i3 ale nadal ma 4GB ramu.

Edit.
    http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-essential-b50-80-i7-5500u-8gb-1tb-r5m330.bhtml#opis
    Lub z mała dopłatą ten
    http://www.euro.com.pl/laptopy-i-ne...5-5200u-8gb-1tb-gf920m-w10-srebrny.bhtml#opis

Cena w granicach ma to do siebie że musisz wybrać między lepszym procesorem i słabsza kartą graficzną lub odwrotnie.

Aaa i jeszcze mała porada z mojej strony, z własnego doświadczenia. Unikaj laptopów HP jeśli chcesz grać :p

Ostatnia edycja: Styczeń 30, 2016
  4. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!

Ogólnie to nie dla mnie bo ja do grania mam konsole. Koleżanka chce laptopa tak +/- do gier.
    Poinformowałem ją, że lepiej by na tym wyszła jakby kupiła stacjonarny PC (byłby mocniejszy od laptopa..) no ale uparła się na laptopa.

Powiedziała, że chciała by sobie pograć np. The Sims 3, The Sims 4, GTA : San Andreas, GTA 4, GTA 5 (akurat tutaj to wątpię, że w tym przedziale cenowym, którykolwiek laptop to uciągnie tak by FPS był chociażby te 25-30).

PS. Wszystkie Lenova odpadają bo "nie podobają jej się kształtem"..

5. Zombisztajn

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    O Gta 5 niech zapomni w takim laptopie, w Gta 4 w te 20 klatek w porywach do 30 jak będą wszystkie łatki :p . No faktycznie wyszła by dużo lepiej z pecetem za 2 tysiące, no ale kobieta to kobieta, musi mieć laptopa. Spytaj jej czy może coś dołożyć do tej kwoty bo naprawdę może być ciężko, mogę poszperać coś jeszcze ale to na później jedynie. No i co jak co nie polecaj jej laptopów HP, strasznie się pocą i mają to do siebie że nie potrafią całej mocy wykorzystać. A Lenovo tworzy właśnie dobre laptopy za mniejsze pieniądze, skoro jej się wygląd nie podoba to niech się zastanowi czy on ma wyglądać czy spełniać wymagania :D Laptop ma i7, 8GB ramu i stosunkowo nie zbyt gorszą kartę więc na nim ma jeszcze szanse uciągnąć Gta V na najniższych chociaż nie obiecuje.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Albo dołóż tysiaka i np. Lenovo Y50-70 wtedy pograsz na wysokich w GTAV w 60fps albo szukaj na allegroszu używany Lenovo Y510p, Lenovo Y580.

Sam szukałem nie tak dawno lapka do GTAV początkowo od 1500 do 2000 i skończyło się na 3400 :D W końcu zrezygnowałem ale gdybym miał kupować to tego Y50-70 z matrycą IPS.

Tutaj też ktoś szukał lapka do GTAV proponowałem tego lenovo ale masz tez kilka innych propozycji może coś wyszperasz z tego.

Ps. Teraz doczytałem że nie lenovo, no cóż ciężko będzie coś za te pieniądze wyszarpać bo lapki do grania są drogie wystarczy popatrzeć na MSI. Lenovo nie jest jakościowo najlepsze le ma wydajne bebechy.

7. Zombisztajn

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No też właśnie sam mu proponowałem Lenovo bo są wydajne, ale koleżance nie pasuje wygląd. To ja nie wiem do czego służy laptop, za rzeźbę czy przedmiot użytkowy. Y50 jest bardzo dobra ale czy znowu koleżanka będzie w stanie tyle dołożyć.

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia co jej się w wyglądzie Lenovo nie podoba :D Sama mam i sobie bardzo chwalę, póki co zero awaryjności i lapek nigdy mnie nie zawiódł przez ponad 2 lata. W sumie mam 3 lapki z Lenovo w domu i każdy z nich ma się świetnie. Akurat Lenovo zazwyczaj mają dobre bebechy w środku w porównaniu z innymi producentami w danej półce cenowej. Niech to dobrze przemyśli. Ja odradzam kupowanie Acerów, HP i Packardbellów bo to grzejniki, a nie laptopy.
    Życzę jej powodzenia jak myśli, że za takie śmieszne pieniądze wyrwie laptopa do gier. Na lapka do gier to musi być 3ka z przodu co najmniej niestety...:) Nie polecaj jej nic ze zintegrowaną grafiką, bo to jest tragedia, jak mi się gra nieraz uruchomiła na zintegrowanej to od razu wiedziałam, że muszę grę jeszcze raz odpalić na grafice z GeForce'a.
    Niech sobie kupi konsolę, wyda mniej i w gry pogra x D

9. Zombisztajn

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @kuleczka91@kuleczka91 Co jak co ale kobieta kobiete powinna zrozumieć :D

Kolejny Lenovo, co prawda Idealpad ale nie jest zły
    https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/notebook-lenovo-ideapad-100-15ibd-80qq00bspb

Asus którego minuso plusem jest to że ma dysk SSD, daje kilka klatek w grach lecz pojemność może niektórym nie wystarczyć
    https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/notebook-asus-f555lj-xo949

Asus, i5, dużo ramu, karta graficzna też dobra
    https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/notebook-asus-f555lj-xo676h

Mogę podać jeszcze kilka modeli Lenovo :p A jak sam widzisz nic konkretnego do ceny 2100 nie ma no i nie będzie, musi dołożyć te kilka stówek by móc pograć w jakieś gry.

@BialyUst@BialyUst Jezu kobieta chciała laptopa do 2100 a kolejna osoba wyjeżdża z laptopem za 3500 tysiąca, no chyba widać tą różnice cenową co?

Ostatnia edycja: Styczeń 31, 2016
  10. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    posiadam Lenovo y50-70 tego z karta GTX960 i radzi sobie bardzo dobrze mega wydajny :) podświetlana klawiaturka robi mega robotę wieczorem. Wiec moge smialo polecic lapka jesli chce uzywac go do gierek

11. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie nic więcej nie będzie dodane. Miała jakiegoś starego HP przez 3-4 lata i była z niego zadowolona (jak na poziom tego lapka) tylko, że już bateria siadła (nawet na zasilaczu już się nie włącza) i w ogóle jego ruchy były bardzo powolne :D.

Myślę, że w tym przedziale cenowym ten HP 15 będzie chyba najlepszy - jak nie chce lenovo ;)

12. Zombisztajn

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niech nie bierze HP! Niech ją ręka jakaś chroni! Toż te laptopy mają skopane chłodzenie że w nic nie ugra a jedynie jajka z bekonem na laptopie usmaży. I po moich doświadczeniach z HP-kami trzeba uważać bo byle puknięcie a na dysku bad sektory lub chłodzenie pada kompletnie.
    Niech się zastanowi nad Dellem lub którymś z Asusów z moich postów ale nie HP.

13. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ta jedni narzekają na HP drudzy na Asusy.. Ja już sam nie wiem :D. Ja bym kupił lenovo i z głowy - wszędzie dostępne Euro/Media Expert itd.

Więc musiałby to być do max 2100.

Aha używane laptopy jak i allegro całkowicie odpadają. Laptop pewnie strzeli sobie na raty i słowo "używany" nie istnieje w jej słowniku.

14. Zombisztajn

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak na raty to niech dopłaci na jakiegoś Lenovo, przemów jej do rozsądku że nie zawiedzie się. No i przemów jej że w tej cenie i tak nic nie znajdzie do grania, same Simsy 3 z wszystkimi dodatkami sobie zainstaluje i laptop już będzie miał problemy.

Ostatnia edycja: Styczeń 31, 2016
  15. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie bierz HP, bo Zombi Ci prawdę mówi. Koleżanka miała i się piękne sfajfczył zaraz po gwarancji :) No, ale nie nasza kasa...jak chce to niech kupi, ale niech później nie płacze, że lapka miała na chwilę tylko ;) Asusy są dobre, ale mają słabe bebechy w środku jak porównasz np. z bebechami w tej samej cenie w Lenovo. Weź jej przemów do rozsądku, że wygląd laptopa to nie wszystko i czy serio lubi kupować słabe sprzęty, albo mieć gorsze bebechy w tej samej półce cenowej ;)

@Zombisztajn@Zombisztajn no właśnie ja nie potrafię jej tutaj zrozumieć. Jak ja kupuję sprzęt to najpierw dla mnie liczą się bebechy, a później dopiero wygląd ;)

16. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Kulka Ty też z nami wytrzymujesz :D więc wiesz swojska jesteś :)))

Ja mówię tak nie moja kasa. I nie moje zmartwienie. Ja od samego początku namawiałem na lenovo.. ale nie to nie :). Na siłę nikogo nie będę zmuszał jak to nie z mojej kieszeni leci :).

Najlepiej byłoby coś z eurortvagd bo sklep na miejscu i rowerkiem sobie dojedzie :p.

17. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Niech jej obsługa w takim układzie doradzi jakiś super wykoksiony lapek. Koniec końców potem jeszcze zwali winę na Ciebie, bo Ty jej takiego poleciłeś kupić jak jakiegoś jej wybierzesz :D

18. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Laptop do 2100zł na raty , to sobie kobieta ubzdurała. Za lepszego lapka za 3000 będzie miała większą ratę o 20zł. Dlaczego ludzie sami sobie stwarzają takie problemy?

marthinez i krzys1190 lubią to.
  19. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Kobiety nie zrozumiesz ona chce do 2100 i takiego kupi najwyżej będzie marudziła ze nie ogarnia jakieś tam gry

ja tez szukałem do gier za 2500 a skończyło sie na 3500

20. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Człowiek uczy się na błędach , kobiety dodatkowo strzelają na błędy focha :)

21. rgh2.0

rgh2.0 Banned Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Miałem HP pavilion dv 6 model 6030ew wydajnościowe był kosa ale strasznie grzał wytrzymał mi 4lata padła grafika zaplacilen 3tys mogłem doplacic do gwarancij dodatkowej to bym miał drugiego lapka w ramach dodatkowej gwarancij. Lenovo dobre parametry w rosadnej cennie ale jakość wykonania w tańszych modelach nie powala

Wczytywanie...

Poleć forum