1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laptop do edytorów tekstowych, przeglądania netu, muzyki, filmów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michalinka_zet, Wrzesień 9, 2013.

1. michalinka_zet

michalinka_zet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Witam ponownie ;) Tak mi dobrze doradziliście w sprawie konsoli to poproszę Was jeszcze o pomoc w doborze porządnego lapka ;) Zastosowanie jak w temacie, budżet - do 2500 zł. Wyszukałam sobie taki komputerek Laptop Samsung :: 350V5C i5-3210M/8GB/120SSD/Win8 HD7670 - jak myślicie, dobry wybór? Zależy mi na tym, żebym nie musiała płacić za przesyłkę, więc odbiór osobisty na terenie 3-miasta jak najbardziej pożądany ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Taki ci napewno starczy do tego co potrzebujesz i nawet coś pograsz. Warto opinie poczytać innych o nim.

4. brozinho

brozinho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. michalinka_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Ech, ten z mojego linka już sprzedany :/ A do Lenovo nie mam zaufania, mój bracki miał i się grat psuł co chwilę. Ale coś jeszcze znalazłam. Może ten byłby dobry Apple MacBook Pro 15,4'' (ME665PL/A) Retina Tyle czytam o tych macach, może spróbować?

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    wiesz ze ten laptop kosztuje normalnie kolo 10tys :p wiec cena 2100 jest conajnmniej podejrzana :p

7. michalinka_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Myślisz, że to podróba? W sumie możesz mieć rację. A co myślicie o tym Asusie Asus X53S Series? Zdjęcia trochę niewyraźne, no i sprzedawca daleko, ale mam zaufanie do tego producenta. Mój brat ma już 10 lat lapka Asusa jak dotąd zero awarii.

Wczytywanie...

Poleć forum