1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

laptop multimedialny za ok. 2000 zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mistrzmtb, Maj 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Siemano, w przeciągu tygodnia planuję kupić nowego laptopa ojcu, bo jego stary (ok. 8 lat) się po prostu rozsypał.
    Sam na początku 2012 zakupiłem acera aspire 5755g z i5, grafa gt540m 1gb (podkręcone trochę zegary), dysk 500gb, ram 4gb i reszta co tam ma np. usb 3.0 itp. za cene ok.2300 zł
    Służy mi głównie do neta i czasem do pogrania w symulatory samochodowe na kierownicy, bf 3 i call of duty

Budżet jaki mam to ok. 2000 zł i zastanawiam się czy za tą kasę da radę kupić bardziej wydajnego lapka do gier, niż ten mój. Pytam się, bo może mojego oddam ojcu a sam sobie kupie nowy.
    Jak nie da rady kupić lepszego to co polecacie do 2000 zł ? (głównie ojciec będzie go używał do neta i zależy mu na komfortowym oglądaniu filmów 1080p na TV przez HDMI)
    Dzięki bardzo za odp. jak ktoś ma o tym pojęcie.

Oczywiście jestem skłonny kupić lapka przez allegro, ale musi być nowy.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum