1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laptop nie widzi podłączonego napędu slima

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Przemo1988xd, Luty 23, 2012.

1. Przemo1988xd

Przemo1988xd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posiadam laptopa Acer aspire 5530 z prockiem AMD turion x2 i windowsem 7 Chcę nim przerabiać swojego xboxa slima. Mam probe które używam do podłączenia zasilania do napędu liteon , wyciągnełem fabryczną nagrywarkę z lapka i podłączyłem zamiast niej kabel sata. Podłączam napęd do lapka ale windows go nie widzi.Nie wiem co mam robić? Możę ktoś ma jakieś pomysły??

W lapku jest chipset AMD M780G i z tego co znalazłem raz na jednej stronce to piwinien być kompatybilny z x

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jeśli jungle nie wykrywa, jest nie kompatybilny

Wczytywanie...

Poleć forum