laptop with win 7 + crosover cabel + xbox = lipa

DarkLuki

Świeżak
Świeżak
a wiec jak w tytule mam laptopa z win 7 oraz korzystam z hotspota na ktorego musze sie logowac. pod laptopa podpietego xbox'a kablem zkrosowanym, przy pierwszym polaczeniu z xbox live sciagneła się aktualizacja x'a wszystko przebiegło bez problemowo, problem zrodził sie gdy zechciałem zalorzyc kato na xbox live, w pierwszej kolejnosci wpisuje email nastepnie haslo lecz dalej wyskakuje bład " logowanie do usługi xbox live jest obecnie niedostepne " chociaz połaczenie jest ok. Prosze o pomoc.
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Możliwe że próbujesz się zalogować "jako polak", a jak wiadomo w polsce nie ma X-live! JEśli pobrało aktualizacje, to oznacza że jesteś podłączony do neta. Nei wiem jaką masz wersje Win7, nie wiem czy każda ma WMC, jeśli tak odpal go i wybierz opcje X-box 360 na telewizorze, jeśli poleci to znaczy ze połączenie między klocem a winem jest.
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Tak jak napisał kolega wyżej . W większości przypadków jest ustawiony kraj w konsoli : Polska zmień w ustawieniach na UK lub USA i LIVE powinien działać . Co da aktualizacji to pobierze je jeśli masz w ustawieniach regionalnych kraj : Polska ale nie pograsz online bo w Polsce nie ma usługi LIVE i stąd konieczność zmiany kraju na np. UK lub USA czy inny w którym dostępny jest LIVE .
 

Do góry Bottom