1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

laptop with win 7 + crosover cabel + xbox = lipa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DarkLuki, Styczeń 13, 2010.

1. DarkLuki

DarkLuki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a wiec jak w tytule mam laptopa z win 7 oraz korzystam z hotspota na ktorego musze sie logowac. pod laptopa podpietego xbox'a kablem zkrosowanym, przy pierwszym polaczeniu z xbox live sciagneła się aktualizacja x'a wszystko przebiegło bez problemowo, problem zrodził sie gdy zechciałem zalorzyc kato na xbox live, w pierwszej kolejnosci wpisuje email nastepnie haslo lecz dalej wyskakuje bład " logowanie do usługi xbox live jest obecnie niedostepne " chociaz połaczenie jest ok. Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Możliwe że próbujesz się zalogować "jako polak", a jak wiadomo w polsce nie ma X-live! JEśli pobrało aktualizacje, to oznacza że jesteś podłączony do neta. Nei wiem jaką masz wersje Win7, nie wiem czy każda ma WMC, jeśli tak odpal go i wybierz opcje X-box 360 na telewizorze, jeśli poleci to znaczy ze połączenie między klocem a winem jest.

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Tak jak napisał kolega wyżej . W większości przypadków jest ustawiony kraj w konsoli : Polska zmień w ustawieniach na UK lub USA i LIVE powinien działać . Co da aktualizacji to pobierze je jeśli masz w ustawieniach regionalnych kraj : Polska ale nie pograsz online bo w Polsce nie ma usługi LIVE i stąd konieczność zmiany kraju na np. UK lub USA czy inny w którym dostępny jest LIVE .

Wczytywanie...

Poleć forum