1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laptop -> Xbox, problem z internetem.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez .Mjut, Styczeń 3, 2011.

1. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Cześć. Mam internet z neostrady, posiadam do tego 'router' Livebox. Router mam w pokoju brata, gdzie zazwyczaj musiałem podłączać konsolę by grać online. Jednak nie jest to wygodne. Pomyślałem, by podłączyć Xboxa do Laptopa przez kabel Enthernet. Jednak nie wiem jak ustawić internet by działał. Szukałem jakiegoś poradnika, jednak nie znalazłem takowego do Liveboxa. Mam prośbę, aby ktoś mi opisał jak się podłączyć pod internet z Laptopa do konsoli.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zlewozmywak

zlewozmywak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mława
    Połącz sie lapkiem z netem i z laptopa pociągnij ethernet do xboxa. Gdzies na forum było jak za pomocą kompa mieć net w xboxie

4. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Wszystko mam w ipconfig, wiem. Jednak mam problem z połączeniem się lapkiem z konsolą. Gdy daję test to nie znajduje mi komputera. Czy kabel który był w zestawie z xboxem jest krosowany? Gdy podłączę konsolę do liveboxa to internet działa.

// Poradziłem sobie, do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum