1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laptop z kartą TV + xbox360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez norberto, Listopad 5, 2008.

1. norberto

norberto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Przeszukiwałem forum i nie znalazłem info na ten temat...
    Z tego co się zorientowałem to laptop ma same WYJSCIA a nie wejscia... Maiełm nadzieję, że zadziała przez złącze HDMI, które mam w laptopie ale podobno też "kiszka".

Ale gdzieś spotkałem się z myślą, że da się zrobić z laptopa monitor do xboxa jeżeli podłączę się przez kartę TV.
    Jeżeli zakupię kartę TV np. pod USB i będzie posiadała - Gniazda karty: "wejścia audio-stereo, S-video, antenowe, Composite" to czy jest możliwość podłączenia xbox`a ?? Niestety nie mam TV LCD i szukam innych rozwiązań...

Za informację WIEKIE DZIĘKI :)

PS. Jeżeli gdzieś przegapiiłem ten wątek i była już podana odpowiedź to sorki ::)

2. Lotnik421 Xbox One

3. brejhart

brejhart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Laptop z kartą TV + xbox360

Zadzialac to zadziala. Ale tego typu tunery maja zazwyczaj wejscie Composite ewentualnie SVHS jak sam zreszta pisales a wiec jakosc to bedzie tragiczna. Szczegolnie widoczne to bedzie jesli twoj ponal ma duza rozdzielczosc.

Wiec krotko: grac sie da ale w slabej jakosci.

4. norberto

norberto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

to w takim razie jakie karta TV powinna mieć wejście aby jakość była "możliwa" ?? bo wybór kart jest spory na rynku... a niestety na LCD mogę sobie pozwolić za jakieś 6-8 miesięcy :-\ także chwilowo chciałbym coś innego zastosować...

5. brejhart

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Tuner musi miec wejcie hdmi (choc nie slyszalem o takim) i nie wiem czy ty mas zwyjcie HDMI u siebie. Druga opcja to wejscie COMPONENT w tunerze, a o taki latwiej a i wyjscie takie w konsoli musisz miec.

Edzio:
    Rozejrzalem sie troche i nie znalazlem zadnego z takim wejsiem na USB. Sa takie zewnetrzne ale z wyjciem VGA lub DVI. Musisz dokladnie poszukac moze cos znajdziesz:)

6. norberto

norberto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

wyjście HDMI w laptopie mam... ale w tunerach TV sam się nie spotkałem...

ale wejście "Composite" w karcie TV owszem jest dostępne... tylko tak się zastanwiam ile stracę na jakości podłanczając przez to.... Widziałem karty TV, które chodzą w rozdzielczości 1920:720 (czy coś takiego)...

7. brejhart

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ja pisalem o wejsciu COMPONENT, nie Composite. Wiem ze jest duzo tunerow z tym drugim wejsciem ale przez nie uzyskasz obraz o niskiej rozdzielczosci SD.

8. norberto

norberto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

mhm... właśnie lookałem w sieci i z tym wejściem COMPOTENT są też dostępne tunery TV - nieco droższe ale są :) Rozumiem, że przez to wejście moge podłączyć xboxa do lapka i nie stracę bardzo na jakości ??

9. brejhart

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Poprzez wejscie Component mozesz uzyskac rozdzielczosci HD a o to nam chodzi. Upewnij sie tylko czy Tunery ktore z takim wejsciem widziales maja usb na wyjsciu zebyc mogl podlaczyc tuner do lapka, ja znalazlem tylko z wyjciem VGA DSUB lub DVI czyli podlaczane bezposrednio do monitora a to w przypadku lapka raczej nie wchodzi w rachube.

Jakiego notebooka masz??

10. norberto

norberto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

HP Pavilion dv6000

Wczytywanie...

Poleć forum