1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lara Croft and the Guardian of Light już dostępne na Xboksie 360. Pierwsze DLC...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garnek, Sierpień 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Już dzisiaj na serwerach Xbox Live ląduje gra Lara Croft and the Guardian of Light. Dopiero w następnym miesiącu swoją wersję dostaną posiadacze PlayStation 3 oraz pecetów, a właściciele konsoli Microsoftu poza wcześniejszym dostępem do tego tytułu dostaną też pierwszy dodatek typu DLC zupełnie za darmo.

Firma Crystal Dynamics kilka dni temu potwierdziła, że od października do grudnia regularnie będą pojawiały się nowe rozszerzenia do jej dzieła. Planuje się wydać ich pięć sztuk – pierwsze trzy zaoferują nowe lokacje i zagadki do rozwiązania, a pozostałe dwa pozwolą wcielić się w dodatkowe grywalne postacie, którymi jeszcze raz przejdziemy całą grę.

Pierwszy z powyższych dodatków dla posiadaczy Xboksów 360 ma zostać udostępniony za darmo, podczas gdy na pozostałych platformach trzeba już będzie za niego zapłacić. DLC nie będzie jednak darmowe przez cały czas – promocja potrwa bowiem tylko 30 dni, a po tym czasie już wszyscy będą musieli wydać pewną ilość gotówki na nową zawartość.

Cała akcja zostanie zorganizowana w ramach rekompensaty dla użytkowników konsoli Microsoftu. Ich wersja gry zostanie bowiem początkowo okrojona z sieciowego trybu kooperacji. Zostanie on zawarty dopiero w dniu premiery na pozostałych systemach (28 września), które będą wzbogacone o opcję online od samego początku. Nabywcom pozycji ściągniętej z Xbox Live Arcade pozostanie do tego czasu korzystać z lokalnego co-opa lub samotnej rozgrywki.

Lara Croft and the Guardian of Light ściągniemy już dzisiaj za 1200 punktów Microsoftu, natomiast na konkurencyjnych platformach wartość tą wyznaczono na poziomie 15 dolarów. Biorąc pod uwagę, że często 1200 punktów na Xboksie 360 równa się 55 złotym na PlayStation Store, spodziewamy się w przyszłym miesiącu takiej właśnie ceny w sklepiku Sony oraz na Steamie.

Lara Croft and the Guardian of Light stylem rozgrywki odbiega od tego, co znamy z poszczególnych części serii Tomb Raider. Wprawdzie nadal główną bohaterką jest znana pani archeolog, a jej przygody będą oparte na dużej ilości elementów platformowych i zagadek, ale tym razem całość zostanie przedstawiona w rzucie izometrycznym. W dodatku w czasie przygody towarzyszyć nam będzie wojownik Majów o imieniu Totec, co oczywiście przełoży się na ważną rolę wspomnianej już kooperacji w tym tytule.

źródło: gry-online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    w lare na co-op to bym sobie z kimś pograł :)

4. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    e tam, nie ma to jak stary dobry tomb raider i odkrywanie wszystkiego w pojedynke:)

5. FreddyKrueger10

FreddyKrueger10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    powiedzcie mi jak to zainstalowac na dysku

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Pobieram właśnie demko tej lary, z filmiku na tvgry.pl bardzo ciekawie się zapowiadała, jak za miecha wyjdzie na pc to może na tą platformę zassam pełną wersję :) (Ciekawe czy piracka wersja także będzie miała online coopa :|

7. leszekcce

leszekcce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zawsze byłem fanem Tomb Raidera, ale niestety na tej grze się trochę zawiodłem. Gra po czasie robi się po prostu nudna. Postawiono w niej na rozwalanie napierających z każdej strony potworów a nie na zagadki. Przeszedłem 2 levele i na razie daje sobie z nią spokój. Zacznę chyba grać jak odblokują tryb kooperacji na live, może wtedy będzie się ciekawiej grało.

8. FreddyKrueger10

FreddyKrueger10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sciagnalem ta gre ale nie mam zielonego pojecia jak to zainstalowac za pomoca pendriva czy jest ktos w stanie mi powiedziec jak to zrobic?

9. gonn

gonn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ja mam pytanie czy ta gre mozna jakos wrzucic na plyte zeby xbox ja uruchomil (nie mam polaczenia z netem), pen drive mi nie dziala a nie instalowa nowego dashboardu poniewaz obecny mi odpowiada a dodatkowo na tym sie nie znam...

10. Wincent

Wincent Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  11. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    i znowu te DLC .... nic tylko $$$ chca wyciagnac. Zenada. Za niedlugo to specjalnie gre beda skracac, zeby final wyszedl w DLC.

12. kisiel5577

kisiel5577 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli nie macie J-Taga gry arcade nie odpalicie... Jeśli nie wiecie co to, to nawet nie pytajcie... Nic wam to nie pomoże ;p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum